Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~Buli~~

~~Buli~~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 15:19:23

Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz 13. w Kruszewie...

Madziu wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki:*** KOchamy Cię;***

#22 ~sosna~

~sosna~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 23:00:40

MODLIMY SIĘ ZA CIEBIE MAGDALENKO, NIECH MATKA GIDELSKA CIĘ NIE OPUSZCZA

#23 ~sosna~

~sosna~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 23:07:04

BŁAGAM JEDŹCIE DO GIDLE KOŁO CZĘSTOCHOWY , TO JEST CUDOWNE SANKTUARIUM , GDZIE MOŻNA DOSTAĆ WINO GIDELSKIE WRAZ Z MODLITWĄ , NASMARUJCIE NIM MAGDĘ , MATKA GIDELSKA CZYNI CUDA I POMAGA WIERZĄCYM , BŁAGAM

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 11:27:27

BŁAGAM JEDŹCIE DO GIDLE KOŁO CZĘSTOCHOWY , TO JEST CUDOWNE SANKTUARIUM , GDZIE MOŻNA DOSTAĆ WINO GIDELSKIE WRAZ Z MODLITWĄ , NASMARUJCIE NIM MAGDĘ , MATKA GIDELSKA CZYNI CUDA I POMAGA WIERZĄCYM , BŁAGAM

Tylko ta cudowna Matka Gidelska nie przywróci życia temu (jak wynika z postów) dobremu człowiekowi. A z tym smarowaniem to nie przesadzałbym.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2009 - 20:15:02

Matka Gidelska pomogła wielu osobom , ale trzeba wierzyć i się modlić, pamiętaj wiara i modlitwa czyniły i czynią cuda. Ja zawsze wierzyłam i wierzę i zawsze znalazłam pomoc , zostałam wysłuchana, nikt nie wierzył ,że moje dziecko będzie żyło - lekarze nie dawali szans na przeżycie , ale ja wierzyłam , krzyczałam o pomoc do Matki i ją dostałam . Dziś moje dziecko jest dorosłe i zupełnie zdrowe, i co ty na to ?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2009 - 17:26:32

Matka Gidelska pomogła wielu osobom , ale trzeba wierzyć i się modlić, pamiętaj wiara i modlitwa czyniły i czynią cuda. Ja zawsze wierzyłam i wierzę i zawsze znalazłam pomoc , zostałam wysłuchana, nikt nie wierzył ,że moje dziecko będzie żyło - lekarze nie dawali szans na przeżycie , ale ja wierzyłam , krzyczałam o pomoc do Matki i ją dostałam . Dziś moje dziecko jest dorosłe i zupełnie zdrowe, i co ty na to ?

Z tą wiarą w cuda to ostrożnie. Ja cały czas wierzę, że wygram w totka - i gówno z tej wiary! Więc wiara może czyni cuda ale u głupoli i to nawiedzonych psychopatów.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2009 - 22:12:00

Przestań pisać głupoty nawiedzona kobieto! Kiedy wróciłaś z pomieszczenia bez klamek?

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 17:00:31

Przestań pisać głupoty nawiedzona kobieto! Kiedy wróciłaś z pomieszczenia bez klamek?

Jak Ci choroba zajrzy w oczy, zmienisz zdanie. I tylko nie będziesz miał okazji przeprosić tej pani.
Pozdrawiam i życzę zdrowia

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2009 - 18:39:36

Jak Ci choroba zajrzy w oczy, zmienisz zdanie. I tylko nie będziesz miał okazji przeprosić tej pani.
Pozdrawiam i życzę zdrowia

Psychicznej choroby nie spodziewam się , przynajmniej narazie- bo nigdy nic nie wiadomo. Nie mam zamiaru zmieniać zdania i przepraszać. A Tobie też życzę ogrom zdrowia.

#30 ~majorek~

~majorek~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 14:15:38

uczestniczylem przy tym wypadku, pracuje w Straży pożarnej nie miejcie do nas pretensji o tak pozny dojazd tylko do kierowcow ktorzy ku*** nie umieja jezdzic zatarasowana droga i tzreba czekac, rozmawialem z tym czlowiekiem ehhh . z obrazen zewnetrznych nic mu nie było.....uderzenie sprawilo wiele.....kilka dni pozniej zmarł. Boże czuwaj nad jego duszą.

#31 ~Majorek~

~Majorek~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 14:17:27

staramy sie być jak najszybciej......i dać z siebie wszystko zawsze dajemy.....podczas wyjazdu na akcje nie wiemy co ans czeka....zostawiamy wszystko domy, rodziny nie wiemy czy wrócimy

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 14:58:42

Ma głupotę nie ma rady

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2009 - 19:49:49

Szkoda dobrych ludzi , którzy giną a taka chołota (oczywiście wycinek społeczeństwa) cieszy się dalej niezasłużonym zdrowiem. Gdzie jest ta sprawiedliwość Boska? GDZIE?

Czy nie u matki gidelskiej?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych