Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

175 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 20:39:12

policija to nic nie robi ,i nierobila nigdy ,oni tylko umarzajom ,sprawy ,i juz ,taka nasza policija jest ,szkoda slow ..

ty wez tluku ze wsi slownik do reki bo oczy szczypia jak sie czyta takie wpisy

#22 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 21:31:32

Ci wielcy "Znajomi" i ta "koleżanka" w najlepsze teraz imprezują i się bawią. Mnie osobiście to gorszy ! Po obejrzeniu nagrania tvp szczecin i przeczytaniu artykułu od razu się nie zgadzają wersje. Cholera jasna.. Jak Ci "znajomi" mogą spać spokojnie. Nie wierzę, że nic nie wiedzą... Wiedzą.. Tylko nie mówią bo narobią sobie problemów. Cholerni ludzie...

Jestem ze Sławna. Nie znam Michała osobiście ale jak wszystkich nas przeraża mnie jego sprawa. Jak człowiek może zniknąć bez śladu ? Nie żyjemy w Hogwarcie !

Michał, czekamy na Ciebie wszyscy ! A tych Twoich znajomych z imprezy... Mam nadzieje że zagryzie was sumienie !! Bezmyślni idioci ! ;/ Żal patrzeć !!

w 100% podpisuję się pod tym !!!

#23 ~zeku~

~zeku~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 21:46:16

no ja też się pod tym podpisuje, ktoś coś wie na pewno... bo akurat tak by sobie wyszedł z imprezy nic nikomu nie mówiąc. Mianowicie proszę do tematu wnosić informacje dotyczące poszukiwań. Jak już pisałem wcześniej... do osób które prowadziły poszukiwania... oznaczcie najlepiej na jakiejś mapce miejsca gdzie juz szukaliście...

#24 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 21:48:57

naprawdę coś tu śmierdzi .. Niewyobrażam sobie jak tak młody człowiek Może zniknąc bez śladu .. do cholery "przyjacie" weźcie sie w garśc i gadajcie co Macie do Powiedzenia .. sama mam syna chodź ma dopiero 4 -latka nie wyobrażam sobie że kiedy kolwiek mógłby zaginąc TO STRASZNA TRAGEDIA W WY DO CHOLERY MYSLICIE SCHOWAJCIE HONOR I ZACZNIJCIE GADAC !!!!!!!!!

#25 ~tydzien~

~tydzien~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 22:02:40

Mysle,ze w tym tygodniu Michala znajda...

#26 ~Darłowianka~

~Darłowianka~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 23:21:18

w 100% podpisuję się pod tym !!!

Ja również.

#27 ~adler~

~adler~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 23:43:17

Z tej mapki to wychodzi wniosek jak dla mnie, ze miejscem, w którym należy szukać są elewatory, tam gdzie jest skup zboża czy czegos tam. Jest tam stróż i wilczur. To jest sztuczny akwen wodny, gdzie nie ma prądów wodnych. Tam cumują statki przeładunkowe (duze). I z boku stoi wielki budynek z cegły. Nie wiem czy tam ktos szukał??????????????

#28 ~dena~

~dena~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 23:49:11

Tez tak sadze zreszta tez to bylo widac po wypowiedziach jego znajomych w tvp szczecin.

no właśnie mi tez coś ci znajomi z tego filmiku nie pasują. Ta dziewczyna coś nie halloo ...nie patrzy w oczy reporterowi, facet w czarnej kurtce tylko mówi patrzy na dwójkę znajomych, tak jakby sie umówili, ze tylko ona bedzie mówił. coś mi nie pasuje z nimi.

#29 ~Z.~

~Z.~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2012 - 23:56:44

Może jeszcze raz warto spróbować z pomocy Jackowskiego?Jego wizje zazwyczaj się zgadzały, może tym razem "zobaczy" coś innego.. takie czekanie jest najgorsze, trzeba próbować do skutku.. Ktoś kto ma kontakt z rodziną Michała może niech podpowie, aby spróbowali pomocy Pana Krzysztofa ponownie.

#30 ~mk~

~mk~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 00:09:40

no właśnie mi tez coś ci znajomi z tego filmiku nie pasują. Ta dziewczyna coś nie halloo ...nie patrzy w oczy reporterowi, facet w czarnej kurtce tylko mówi patrzy na dwójkę znajomych, tak jakby sie umówili, ze tylko ona bedzie mówił. coś mi nie pasuje z nimi.

Weź pod uwage, że nie każdy ma obycie z kamerą, a nie jak tu widzę 100 "szerloków" od razu rozwikluje sprawę i cześć. Akurat Michał był typem człowieka, który w trakcie imprezy wychodził się przewietrzyć- nie jednokrotnie sam, taki trochę typ samotnika, a z drugiej strony miał sporo kontaktów z ludzmi... ale cuż możemy tylko gdybać :/

#31 ~bunga bunga~

~bunga bunga~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 00:35:36

skoro rozplynal sie bez sladu, nikt nic nie wie, to ja bym zaczal od przesluchania policjantow. Moze spotkal ranny patrol a ci postanowili podpitego mlodego lekko poszturchac, potrenowac ciosy, jak to mialo miejsce niedawno w szczecinie gdzie psy zatlukly studenta. Taz nikt nic nie wiedział i nie ma winnych do dziś... może był wkurzony na kolezanke, ze poszłą z innym a nie z nią - no umowmy sie, idzie sie z kolezanka na inna impreze, jesli nam na niej zalezy :) a ona poszla dac innemu, to chlopak wpadl w depreche i wyszedl.. spotkal policje, odpyskowal, dostal wpierd.. ci sie przestraszyli i sie go pozbyli.

Ale tak szczerze - kolezanka i osoba/y z drugiej imprezy wszystko wiedzą. Ale trop za policją też warto zbadać, teraz to niebiescy mordują na potęgę...

#32 ~hmm~

~hmm~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 01:56:08

Może na jakimś z ośrodków są nagrania opuszczających samochodów.. może w tą strone trzeba szukać..

#33 ~hmmm~

~hmmm~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 08:26:29

hm, a dlaczego sylwestra nie spędzał ze swoją dziewczyną? .....

#34 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 08:38:40

a czy to ważne dlaczego nie byli razem? wydaje mi sie ze nie.. to nic istotnego do sprawy nie wniesie

#35 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 09:00:07

czytam te wasze komentarze i uwierzyc nie moge. dlaczego kazdy domniema ze jego przyjaciele cos ukrywaja, skoro byli przesluchani a policja stwierdzila po przesluchaniu ich ze wyklucza konflikt z osobami trzecimi, to dlaczego dociekacie jakiegos sporu miedzy nimi? dlugi czas minal, chlopak sie nie odnalazl, moze trzeba jeszcze raz isc do jasnowidza i probowac,ciezko jest kazdemu okreslic co sie moglo stac, moze byc duzo przypuszczen, mogl np kierowac sie na plaze, nic nie wiadomo. poki jest wiara i nadzieja trzeba szukac, ja bedac na spacerze z dzieckiem to rozgladam sie wszedzie i licze ze znajde jakis slad...ciezkie chwile dla rodziny nalezy zachowac szacunek a nie tylko siac plotki i szukac winnych. wiecej wiary w czlowieka i zaangazowania drodzy forumowicze.

#36 ~hmmmm~

~hmmmm~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 09:55:21

a czy to ważne dlaczego nie byli razem? wydaje mi sie ze nie.. to nic istotnego do sprawy nie wniesie

mam na myśli, to, że zazwyczaj taka noc spędza się z ukochaną osobą, owszem, mogła źle się czuć i jako wyrozumiała dziewczyna pozwolić mu bawić się bez niej, choć sam pewnie bym tak nie zrobił, ale ...
Mogli też przecież o coś się pogniewać na siebie, mogło to być powodem zdenerwowania chłopaka, może postanowił rano wrócić bez słowa do Sławna i do niej pójść, porozmawiać... Cokolwiek... Ale jeżeli się np posprzeczali, to mogło być to powodem tego dlaczego nie wrócił zwyczajnie do domku, w którym wynajmowali pokój. Skoro miał tak blisko, to czemu poszedł w inna strone.

#37 ~and~

~and~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 10:05:08

Tyle tu pytań, a brak odpowiedzi

#38 ~jmlkojin~

~jmlkojin~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 10:28:48

Zbiórkę wyznaczyła na godz. 9 w sobotę. Pod jednostkę wojskową w Darłówku Zachodnim zjechali przede wszystkim znajomi Michała. Wśród nich nie było uczestników sylwestrowej zabawy.

Oni śmią się nazywać jego przyjaciółmi ? o wiele bardziej jego losem przejmują się osoby, które nigdy nie znały Michała osobiście! Co do nagrania w tv , niech mi nikt nie wciska , że nie mieli obycia z kamerą, bo w takich chwilach nie o tym się myśli...
Być może on się z kimś posprzeczał , a oni wstydzą się przyznać

Więcej... http://szczecin.gaze...n#ixzz1jbuALhBl

#39 ~stokrotka...~

~stokrotka...~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 10:55:49

kiedy jest teraz organizowana zbiórka?? może warto przeszukac plaże i to miejsce wskazywane prez maje-daniel...nadal nie mogę uwierzyc ze jeszcze nie wrócił do domu....znałam go tylko z widzenia ale jego los nie jest chyba nikomu obojętny....ta sprawa porusza każdego

#40 ~flii~

~flii~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2012 - 11:07:26

Faktycznie przykre, bo rozumiem losowe przypadki, ale czy naprawdę żadna z tych trzech osób nie mogła się pojawić w sobotę? :(
Ja gdyby nie malutkie dziecko poszła bym również, nawet miałam taki zamiar, ale nie miałam z kim dziecka zostawić, mąż pracuje :(
Byłam jednak wczoraj z kamerą w oklicach mostu nad Wieprzą, w wyznaczonym, prawdopodobnym "trójkącie" Kamerą pomagałam sobie zblizać miejsca, gdzie nie można dobrze samemu z brzegu się przyjrzeć. Nic nie zauważyłam istotnego, ale to nie znaczy, że nic, żadnego śladu tam nie ma.
Są tam przeciez studzienki, zamknięte i otwarte (bez płyt przykrywczych), do których ktoś z odpowiednim sprzętem mógł by zajrzeć. Widzialam jak ktoś z małą kotwiczką na sznurze sprawdza głębinę przy zniszczonych kładkach kutrowskich na przeciwko elewatorów, od wschodniej strony.
Jest tyle miejsc, które dają do myślenia, ale trudno je było samemu w takich warunkach sprawdzić dokładnie.

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, w podlinkowanym tu artykule widnieje już troche inny tekst. Że widział go i kierował w odpowiednią stronę pracownik dyskoteki i te słowa: "ja już wiem gdzie idę". Mogło to oznaczać przecież, że on wie gdzie idzie, czyli wie, gdzie jest noclegownia jego, ale ma zupełnie inne zamiary...

Faktycznie, dobrze by było by wypowiedział się przynajmniej ktoś ze znajomych Michalą tutaj. Wiem, ze dla Was jest to pewnie forum przepełnione bzdurami i przykrymi wypowiedziami, ale przecież siedzą tu również takie osoby jak, my które chcą pomóc, które się zaangażowały w sprawę i było by nam łatwiej pomagać, gdybyśmy więcej wiedzieli.
A zachowanie znajomych przed kamerami-no cóż..... trudno tu spekulować, bo mogła to być ich taka dziwna reakcja na nietypową sytuację (każdy ma inny system reagowania) , ale faktycznie i mnie zastanowiło takie luźne zachowanie dziewczyny, jakby nawet uśmiechała się nerwowo chwilami, i własnie te wypowiedzi kolegi zwracającego jakby uwagę na pozostałych, czy dobrze mówi...., jakby sam nie był pewien...)
No, ale to tylko nasze spekulacje, cżłowiek w takich sytuacjach staje się podejrzliwy, a ja sama, choć nie związana osobiście ze sprawą, ale przeżyłam kiedyś własną podobną tragedię, uczulona jestem na poszukiwania Michała i gdy tylko wychodze z domu, czy specjalnie wybieram się do Darłówka, by się rozejrzeć, sprawdzam każdy zakamarek, do którego można dojść, każdy ciuch.
Tylko czy Michał w ogóle jest w Darłowie/Darłówku ... :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych