Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

173 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kim~

~kim~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 10:12:25

ciężko to pisać ale to prawda mało prawdopodobne aby był w śród nas..nie wiadomo co mu odbiło żeby pójść nad ranem samemu bez kurtki w stronę Darłowa.Skoro przyjechał ze znajomymi to powinien z nimi wrócić.Gdzie on się wybierał między 5 a 6? przecież to jeszcze ciemno jak w nocy i wszystko pozamykane.Wiedząc że wyszedł bez tej kurtki to można się domyśleć że chciał załatwić coś szybkiego no chyba że był tak pijany że o niej zapomniał.

#22 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 10:13:44

Czy znalazł się już ten chłopak??

#23 ~Endrju~

~Endrju~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 10:25:48

Nadal go nie ma. Ponoc jasnowidz twierdzil ze zyje.Ale czy mozna mu wierzyc?

#24 ~Madzik~

~Madzik~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 10:52:40

Michał wróć! Wiadomo coś więcej o nim?

#25 ~:(~

~:(~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 11:53:39

Może by poprosić Pana Jackowskiego o pomoc? Myślę, że dużo by to pomogło.

#26 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 11:55:17

Może by poprosić Pana Jackowskiego o pomoc? Myślę, że dużo by to pomogło.

#27 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 11:56:37

Rodzice Michała byli wczoraj u pana Jackowskiego.

#28 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 12:57:04

on na pewno żyje. nie mógłby zrobić czegoś takiego swoim bliskim. nie dopuszczam mysli ze moglobyc inaczej.
wszyscy musimy byc dobrej mysli!!!

#29 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 15:05:22

Kochani wiecie coś więcej?Jak po tych poszukiwaniach?????????

#30 ~qwert~

~qwert~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 15:29:50

słyszałem, że między godziną 6 a 7 (1 stycznia)Michał widziany był na kamerze monitoringu, jak idzie z jakaś kobietą. Policja sprawdza ten trop, Konał jeszcze nie był przeszukiwany. Jak na razie brak jakichkolwiek innych śladów.

#31 ~Endrju~

~Endrju~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 15:37:31

Kanal przeszukany, nie ma sladu. ponoc szukaja jakiejs dziewczyny z Dabek, ktora tez zaginela a z nim ja widzieli. szukamy dalej

#32 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 16:09:34

Z jednej strony dobrze ,że widziany był nad ranem z jakąś kobietą może nic mu nie jest i gdzieś sami pojechali.Tylko dlaczego się nie odzywają?????

#33 ~ktos bliski~

~ktos bliski~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 16:42:06

ciężko to pisać ale to prawda mało prawdopodobne aby był w śród nas..nie wiadomo co mu odbiło żeby pójść nad ranem samemu bez kurtki w stronę Darłowa.Skoro przyjechał ze znajomymi to powinien z nimi wrócić.Gdzie on się wybierał między 5 a 6? przecież to jeszcze ciemno jak w nocy i wszystko pozamykane.Wiedząc że wyszedł bez tej kurtki to można się domyśleć że chciał załatwić coś szybkiego no chyba że był tak pijany że o niej zapomniał.

jak by koledzy byli Fer , jak przyjechali razem to powinni sie trzymac razem a nie czesc gruy idzie do domu a on zostaje sam z kims tam. i razem powinni wrucić do domu!!!!!!!!

#34 ~oj ludzie ludzie~

~oj ludzie ludzie~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 18:34:27

Mam nadzieję że się znajdzie przestancie ludzie najeżdżać na siebie to nikomu nie pomorze !!!

#35 ~mch~

~mch~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:31:51

Ludzie obecni na tej imprezie, albo ktokolwiek kto dysponuje informacja APELUJE do waszego sumienia!! wyznajcie co na prawde wydarzyło sie tej nocy. moze Michal gdzies czeka na pomoc, uplynely tylko 3 doby jeszcze jest szansa. czy bedziecie mogli spojrzec w lustro gdy nie spelnicie tego obowiazku????? czy zdajecie sobie sprawe co przezywa rodzina???? jezeli z jakiegos wzgledu obawiacie sie wyznac prawde, to powiedzcie anonimowo tu na tym forum.

#36 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 19:46:44

i co myslisz gościu że tym apelem wpłyniesz na kogoś ? gościu po prostu wyparował, wińcie tych którzy z nim przyjechali do darłowa. Był pijany, szukał drogi nikt mu jej nie wskazał wiec poszedł sam, skad ludzie maja wiedzieć na kogo trafił i co sie stało. Skoro znajomi którzy go teraz szukaja, osrali to ze zniknał. Taka jest polska, napić się... ale swojego nie przypilnować. Powinni oskarżyć ludzi którzy wyszli z nim. Zabrali go... niech szukaja...

#37 ~mch~

~mch~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 20:04:34

mam nadzieje ze porusze sumienie tego, kto cos wie a boi sie wyznac roznie moze byc, wiec tu bez konsekwencji mozna pisac info

#38 ~mch~

~mch~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 20:10:25

mam nadzieje ze porusze sumienie tego, kto cos wie a boi sie wyznac roznie moze byc, wiec tu bez konsekwencji mozna pisac info

#39 ~załamana~

~załamana~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 20:37:31

masz racje.. przyjaciele od siedmiu bolesci..w du*** maja ze kolega wyszedl i nie wrocil nikt sie tym nie przejmowal, najwazniejsza byla zabawa..

#40 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 20:46:35

Może nie mają w du***, ale dorosły jest, nikt nie niańczy wszystkich znajomych na imprezach,. MOże po prostu wyszedł zapalić? poza tym 5 rano. Reszta mogła pojechać wczesniej, albo po prostu spali. NIe wini się znajomych, nie znając faktów i nie będąc na imprezie. Nikt z Was przemądrzałych nie wie. Zamiast wypisywać głupoty zajmijcie się sobą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych