Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zakupy w Biedronce przy ul.Morskiej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2009 - 13:25:20

Dzisiaj robiłam większe zakupy w tej Biedronce i jestem bardzo zadowolona.Jest to jeden z najporządniej prowadzonych marketów w Koszalinie .Bardzo sprawna obsługa kas oraz czysto i estetycznie ubrana.Mają nawet drobne do wydawania !.Chociaż czasem bywa z tym gorzej. Odnisłam pozytywne wrażenie,że aż postanowiłam o tym napisać.Oby tak było zawsze.

#2 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2009 - 13:33:19

Dzisiaj robiłam większe zakupy w tej Biedronce i jestem bardzo zadowolona.Jest to jeden z najporządniej prowadzonych marketów w Koszalinie .Bardzo sprawna obsługa kas oraz czysto i estetycznie ubrana.Mają nawet drobne do wydawania !.Chociaż czasem bywa z tym gorzej. Odnisłam pozytywne wrażenie,że aż postanowiłam o tym napisać.Oby tak było zawsze.

i maja też bardzo ładny towar

nie rozmawiaj sam ze sobą... oba wpisy z tego samego ip

Użytkownik peacemaker edytował ten post 31 grudzień 2009 - 14:14:11

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2009 - 18:19:33

Z tego samego ip może pisać więcej osób!Proste?Proste i oczywiste -ale nie dla ciebie.Ciekawe ,że nie reagujesz szybko na rózne chamskie i obelżywe wypowiedzi na tym forum.

#4 ~Smakoszka~

~Smakoszka~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2009 - 20:46:47

W Biedronce najlepsze to sa dzemy i pompowana szynka,nigdy tam nie kupuje,.Kupuje tylko w naszych sklepach i nasz rodzimy towar,nie jadam towarow z konserwantami.Nie chodze tez do ..Lidla.. Mowie wam ze trzeba dbac o naszych producentow,i rolnikow,.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2009 - 21:23:04

W Biedronce najlepsze to sa dzemy i pompowana szynka,nigdy tam nie kupuje,.Kupuje tylko w naszych sklepach i nasz rodzimy towar,nie jadam towarow z konserwantami.Nie chodze tez do ..Lidla.. Mowie wam ze trzeba dbac o naszych producentow,i rolnikow,.

W dzisiejszych czasach nie ma przetworów/np.dżemów,wędlin/ bez konserwantów.W Biedronce są produkty m.in. właśnie naszych,polskich producentów.Dzisiaj kupiłam m.in. świetne ogórki kiszone,kapustę.Fakt,że nie kupuję na ogół wędlin i ciastek,bo się kiedyś zraziłam do nich.Ale np.mają b.dobre czekolady,owoce,warzywa.

#6 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2010 - 10:43:35

Co tam Biedronka. Na Morskiej to ja znam taką Fajną Dziewczynę :)

#7 ~dresik~

~dresik~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2010 - 21:02:22

Co tam Biedronka. Na Morskiej to ja znam taką Fajną Dziewczynę :)

Podaj jej wymiary i adres, to wpadniemy do niej z ekipą :lol:

#8 ~fajna dziewczyna~

~fajna dziewczyna~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2010 - 22:39:01

#9 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2010 - 22:39:16

Z ekipą? Sam się boisz? :lol:

#10 ~rudzia~

~rudzia~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 12:19:37

TEN SKLEP JEST WPOŻĄDKU ALE TEN SKLEP NA ANDRSA DO TAKI DO DUPY KASY ICH TO POMUŁKI 3 KASY NA CAŁY SKLEP JEST DO DUPY OBSŁUGA NIE MIŁA

#11 ~Bzzzz~

~Bzzzz~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 12:58:08

TEN SKLEP JEST WPOŻĄDKU ALE TEN SKLEP NA ANDRSA DO TAKI DO DUPY KASY ICH TO POMUŁKI 3 KASY NA CAŁY SKLEP JEST DO DUPY OBSŁUGA NIE MIŁA

Ten sklep jest w porządku, ale na Ul.Andersa, do dupy. Kasy to pomyłka, 3 kasy na jeden sklep. Jest do dupy, obsługa niemiła. A ty koniecznie wróć do szkoły ,bo o mało zawału nie dostałam, z twoją wiedzą nawet na Andersa nie przyjmą cię.

#12 ~Bzzzz~

~Bzzzz~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 13:00:10

Aha i wyłącz Capsa, bo on utrudnia jeszcze bardziej czytanie.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2010 - 13:29:36

W Biedronce są pyszen pierożki domowe oraz naleśniki.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 00:23:45

A jak kradną tam... hoho :lol:

Ochrona do dupy ! Nie radzą sobie. Przykre ;)

#15 ~raperka~

~raperka~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 10:44:13

Biedronka na morskiej hym niewiem czy jest taki super mi się nie nie podobają tam warzywa zawsze jak pojadę samochodem to nigdy nie mogę trafić na świeże warzywa tylko na przebrane i śmierdzące .
a jak się wchodzi do sklepu to błota pełno by chociaż tą klatkę opróżnili .

#16 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 11:46:20

Biedronka na morskiej hym niewiem czy jest taki super mi się nie nie podobają tam warzywa zawsze jak pojadę samochodem to nigdy nie mogę trafić na świeże warzywa tylko na przebrane i śmierdzące .
a jak się wchodzi do sklepu to błota pełno by chociaż tą klatkę opróżnili .

To nie jedź tam samochodem, tylko idź pieszo :-) Wczoraj kupiłem tam dobre ogórki i niedobre ziemniaki. Ogólnie dobry sklep, tylko trochę za dużo tam panów spod znaku Fioletowego nosa się kręci :-)

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 22:00:36

A jak kradną tam... hoho :lol:

Ochrona do dupy ! Nie radzą sobie. Przykre ;)

Ja codziennie mam 0,7l za frajer a te puste łby stoją i nic nie widzą.
Palanty hehehe

#18 ~była klientka biedronki~

~była klientka biedronki~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 08:45:43

Ten sklep jest w porządku, ale na Ul.Andersa, do dupy. Kasy to pomyłka, 3 kasy na jeden sklep. Jest do dupy, obsługa niemiła. A ty koniecznie wróć do szkoły ,bo o mało zawału nie dostałam, z twoją wiedzą nawet na Andersa nie przyjmą cię.

Ja w środę byłam ostatni raz w biedronce, bo niedość że naliczone więcej niż powinnobyć to na dodatek zrobiono ze mnie złodzieja. Pod koniec wizyty przy kasie wspaniały kasjerzyna podrzędny z ochroniarzem, wywołali mnie na zaplecze pod pretekstem że mam w torbie kawę kapucino łysy młody kasjerzyna do chyba kierowniczki oswiadczył że widział jak ja wkładałam do torby kawę kapucino nakazano mi pokazanie zawartości torby i po ty jak się zdederwowałam i powiedziałam że zarządam zatysfakcji szanowna pani kierownik oświadczyła żeTO RUTYNOWA KONTROLA I MOGĄ KAŻDEGO KLIENTA TAKOWEJ PODDAĆ.!!! NO KLIENCI STRESZCIE SIĘ RUTYNOWYCH KONTROLI W BIEDRONCE PRZY UL. ANDERSA W KOSZALINIE!!!!!!!!!!!!.na zapleczu po okazaniu że nie mam tej ich kawy kapucino tylko zwykłe przepraszam zamiast też przy kasie oświadczyć że niesłusznie osądzono o wzięcie towaru z pułki. biedronka tożeczywiście chłam a nie chandel.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 06:00:18

A ty to kasjerka czy marna kierowniczyna co nie umie się zachować?

#20 NinaAtkins

NinaAtkins

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2017 - 13:06:21

A Ja Biedronke na Morskiej bardzo lubię . Kupuję różnego rodzaju towar , czy to warzywa , owoce , szampony (mają dobre ceny z garniera ) , Bardzo lubię tu tez kupować kawę oraz słodycze .  Jeśli chodzi o te ostatnie , to najbardziej lubię biedronkowe delicje czyli Paryskie . Tylko ostatnio coś się popsuły . Kiedyś , galaretka w nich zawarta to była galaretka a teraz to jakies sztuczne coś. wie ktoś moze skad ta zmiana smaku ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych