Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kuracjusz~

~kuracjusz~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 05:10:17

dlaczego nie ma informacji o bezpłatnych taletach,koniach na plazy,dziurach w drogach i chodnikach,korkach i zimnej wodzie w morzu?

#2 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 07:51:20

Polecam rewelacyjne, nowo wybudowane domki letniskowe w Pleśnej k.Ustronia Morskiego - Atlanta świetne miejsce na wypoczynek.

#3 ~olo999~

~olo999~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 12:53:09

Uprzejmie informuję, że w tym roku woda w morzu będzie podgrzewana a dziury w jezdniach i chodnikach znikną pod aksamitnymi dywanami specjalnie dla naszych specjalnych turystów jak Pan ;) Oj chłopie ogarnij się :)

#4 ~Druch boruch~

~Druch boruch~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 14:17:39

Korzystajcie bo jak postawią atomówkę w gąskach to już nikt tu nie przyjedzie, bo nowa właddza miała gąską pomóc a zrobiła ich w .......

#5 ~ot i prawda~

~ot i prawda~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 14:34:36

Uprzejmie informuję, że w tym roku woda w morzu będzie podgrzewana a dziury w jezdniach i chodnikach znikną pod aksamitnymi dywanami specjalnie dla naszych specjalnych turystów jak Pan ;) Oj chłopie ogarnij się :)

po co tam jechac ?????????

czy obsluga mówi w ogóle jeszcze po polsku ?

#6 ~Ulala~

~Ulala~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 23:48:05

W Kołobrzegu jest naprawdę ładnie i jest co zwiedzać, Plaże są czyste i szerokie. W wielu miejscowościach nadmorskich już byłam ale to mój nr jeden. Nocujemy zawsze w Aquarius SPA, hotel 5 gwiazdek blisko morza z własną plażą. Jedzenie najlepsze w mieście, wolałam się stołować tu niż w innych restauracjach w mieście. Nawet z drugiego końca miasta wracaliśmy na obiad. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych