Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Zastanawiasz się jaką szkołę policealną wybrać?

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 marta_o

marta_o

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 19 luty 2017 - 19:22:45

szkoła nie jest zła. ja chodzę i nie narzekam :) poznało sie pare fajnych osób, nauki trochę jest, ale wiadomo jak to w szkole. bez wysiku za dużo się nie osiągnie

#2 ~NovaCentrumEdukacyjne~

~NovaCentrumEdukacyjne~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2017 - 12:37:37

Nova Centrum Edukacyjne w Warszawie
Jeszcze prowadzimy nabó na ten semestr !
Ostatnia chwila żeby się zapisać i skorzystać z obowiązujących zniżek jako uczeń !
Nova Centrum Edukacyjne
ul. Widok 8
00-023 Warszawa 
796-400-182 
Serdecznie zapraszamy !

#3 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 12:08:47

Żak i tak najlepszy :)

#4 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 16:48:22

Nie no ta reklama toto dobra jest :)  Ja chodziłem do Cosinusa, nie twierdze, że to najlepsza szkoła tego typu. Ale ja na edukację w tej szkole narzekać nie mogę i gdybym jeszcze raz miał wybierać to wybrałbym Cosinusa. 

#5 ~emila~

~emila~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2018 - 18:14:14

Reklama reklamą, ale taka prawda że wszyscy robią to gdzie mogą, więc jak mam to gdzieś. Ale co do szkół to rzeczywiście cosinus jest w czołówce.

#6 cgrongs

cgrongs

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2018 - 15:16:02

A może warto poszperać trochę w Internecie? Sądzę, że to może być dość dobre rozwiązanie ;)

#7 Wawer43

Wawer43

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 11:30:27

A może dobrym pomysłem byłoby zostawienie tej kwestii specjaliście? Wydaje mi się, że w ten sposób można sobie oszczędzić wielu problemów oraz trudności.

#8 ~Estera~

~Estera~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 23:48:13

Powiem tak, myślałam o szkole policealnej, żeby zrobić sobie dwa lata przerwy i dopiero później iść na studia, ale chyba jednak postawię na szkołę wyższą. Mam nadzieję, że uda mi się tylko pogodzić szkołę/naukę z pracą, dlatego takiej uczelni będę szukać. Wiem, że już czasu niewiele, więc może ktoś z Was poleci jakąś szkołę? Może studiujecie i łączycie naukę z pracą? 

#9 ~Sofia~

~Sofia~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 16:54:51

Powiem tak, myślałam o szkole policealnej, żeby zrobić sobie dwa lata przerwy i dopiero później iść na studia, ale chyba jednak postawię na szkołę wyższą. Mam nadzieję, że uda mi się tylko pogodzić szkołę/naukę z pracą, dlatego takiej uczelni będę szukać. Wiem, że już czasu niewiele, więc może ktoś z Was poleci jakąś szkołę? Może studiujecie i łączycie naukę z pracą? 

Studiuje na wsb. Wykłady mam w weekendy. Dlatego mogę bez problemu pracować. 

#10 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 16:18:22

Nie zastanawiam się, bo już wybrałam i to była genialna decyzja :D Wybrałam szkołę policealną Plus Edukacja we Wrocławiu, kierunek opiekunka środowiskowa. Wiele się nauczyłam i po zakończeniu nauki otworzyłam własną działalność gospodarczą związaną z ukończonym kierunkiem. To chyba pokazuje jak dużo uzyskałam dzięki Plus Edukacji :) Polecam wszystkim!

#11 ~anhelikka45~

~anhelikka45~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:28:06

Dobrym pomysłem jest szkoła Cosinus, mają darmowe kierunki, sama robię teraz masażystę i jestem zadowolona z nauczycieli i tego czego uczą. Szkoły są też dobrze wyposażone więc z tym nie ma problemu, no i że są zaoczni to też pracuję w międzyczasie.

#12 ~SylwiaB~

~SylwiaB~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 16:15:36

Wybieram Cosinusa bo tak mi podpowiada dusza

#13 ~wojtkq~

~wojtkq~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:11:14

Uczyłem się w szkole ŻAK i jestem zadowolony z tego wyboru. Zawód jest, praca jest i fajne wspomnienia są. Moja dziewczyna też poszła do  ŻAKa na kosmetyczkę. 

#14 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 18:27:55

Ja polecam Plus Edukację we Wrocławiu. Kończę tu opiekunkę dziecięcą. Ciekawe zajęcia, dużo praktyki oraz materiały z zajęć online to wygoda a dla pracujących zabieganych osób jak ja to niezastąpione.

#15 wojciech32

wojciech32

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 maj 2019 - 06:59:29

Moim zdaniem takie coś zawsze jest bardzo interesujące.Takie jest moje zdanie i swojego zdania nigdy nie zmienię.

fototapeta kawa

#16 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 10:50:11

Skorzystałam z oferty szkoły policealnej Collegium w Warszawie na ulicy stawki i wybrałam kierunek asystentka stomatologiczna. Ciekawie prowadzone zajęcia, efekt taki, żę pracuje w zawodzie, jestem zadowolona.

#17 deli

deli

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 11:50:52

Zachęcam do zapoznania się z ofertą studiów, jakie oferuje Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, kadra praktyków, zajęcia studyjne, Uczelnia przyjazna studentom, szeroki wybór kierunków oraz specjalności.

Maturzystom w tej chwili oferujemy korepetycje poprawkowe:

https://www.cb.szcze...la-maturzystow/

Oferowane przez nas kierunki:
- Informatyka,
- Bezpieczeństwo Wewnętrzne,
- Pedagogika
- Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna
- Kosmetologia* - (kierunek w przygotowaniu)
- Dietetyka* - (kierunek w przygotowaniu)
Gorąco polecam! i zachęcam do odwiedzin strony internetowej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych