Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Z.B.M Koszalin

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 lex

lex

Obserwator

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 03 luty 2009 - 20:50

Co pewien czas ukazuja sie artykuły pokazujące patologie w budynkach administrowanych przez miasto.Dlatego mam pytanie do Pana Dyrektora Z.B.M.Kiedy skończy sie wreszcie nielegalne pobieranie przez niektórych mieszkańców energii elektrycznej czy gazu.Przecież administracja dokładnie wie gdzie zostaly zdjęte liczniki.Lecz nikt tego nie sprawdza,czy może wyobraża sobie że ktos przez kilka lat zyje beż prądu lub gazu.Te nielegalne przyłącza zagrażaja pozostałym mieszkańcom i budynkom.Pora oderwać sie od taboretów i biurek.
Zanim napiszesz idiotyczny komentarz, przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem psychiatrą.
Wypisywanie durnych komentarzy może zagrozić dobremu samopoczuciu twojemu i innych internautów !

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2009 - 22:10

Dobre ZBM! Co się czepiacie? Budynki piękne, standard europejski - mało wam? Prąd, gaz, telefon, woda - wszystko macie, co jeszcze chcecie?
Czynsze prawie darmowe - za 60m2 płaci się 60zł na miesiąc. BAJKA!

#3 ~kajo~

~kajo~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 19:02

ile 60zł ja za 92m2 place 700zł

#4 ~bobo~

~bobo~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 14:56

Dobre ZBM! Co się czepiacie? Budynki piękne, standard europejski - mało wam? Prąd, gaz, telefon, woda - wszystko macie, co jeszcze chcecie?

#5 ~niezadowolona~

~niezadowolona~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 17:11

Witam użytkowników tego forum.Wydaje mi się że nasz ZBM usuwa niewygodne dla nich komentarze.Pisałam niedawno o moich odczuciach w stosunku do przydziału lokalu z ZBM i starania się... .Jestem niezadowolona bo wiem że mieszkania są przyznawane po znajomości a wnioski źle skonstruowane.Praktycznie ludzie wynajmujący stancje nie mają szans na przydział mieszkania jeśli wpiszą metraż miejsca zameldowania.Współczuję tym którzy mają dzieci(a ja niedługo będę mamą bliźniaków) bo wiem,jak ciężko znaleźć stancję za przystępną cenę wraz z dziećmi.A mieszkania na Rybackiej zostały sprzedane zamiast oddane tym którzy ich naprawdę potrzebują.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2011 - 08:35

No właśnie - czas oderwać się od biurek! jak dzwonie do administracji to sekretarka mówi, że wszyscy w terenie. To pewnie jakiś teren ale nie ten właściwy. Nikt nie kontroluje niczego.

Brud i samowola mieszkańców. Prąd kradną podłączając się do anten satelitarnych bo na klatkach inna faza. Menele dostali nowe mieszkania Na Mieszka I i po roku kompletnie je zdemolowali. A uczciwi ludzi latami czekają na lokal.
I tak można napisać książkę.

Kto z tym zrobi porządek?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 12:14

No właśnie - czas oderwać się od biurek! jak dzwonie do administracji to sekretarka mówi, że wszyscy w terenie. To pewnie jakiś teren ale nie ten właściwy. Nikt nie kontroluje niczego.

Brud i samowola mieszkańców. Prąd kradną podłączając się do anten satelitarnych bo na klatkach inna faza. Menele dostali nowe mieszkania Na Mieszka I i po roku kompletnie je zdemolowali. A uczciwi ludzi latami czekają na lokal.
I tak można napisać książkę.

Kto z tym zrobi porządek?

#8 ~Hana~

~Hana~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 07:26

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych