Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

85 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~cezary~

~cezary~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 10:09:15

Najwyższy wymiar karty dla gnojkow!

deb***u to bohaterowie - gdybym znał ich z imienia - maja u mnie uznanie i dużą wódkę . Myśliwy to cham i tchórz z giwerą i lunetą . Większość to pijana klasa średnia i nowobogaccy w terenówkach . Gnojki z małymi fi***a ,którzy przedłużają je długością lufy strzelby .

#82 ~cezary~

~cezary~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 10:10:36

To bohaterowie - gdybym znał ich z imienia - maja u mnie uznanie i dużą wódkę . Myśliwy to cham i tchórz z giwerą i lunetą . Większość to pijana klasa średnia i nowobogaccy w terenówkach . Gnojki z małymi fi***a ,którzy przedłużają je długością lufy strzelby .

#83 ~Sony~

~Sony~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 06:06:34

ja mam takie pytanie czy wiecie ile lata bezpanskich psow po lonkach????bardzo duzo !!!!!!a wiecei ile jest zagrazonych wscieklizna????sporo a wiecie ile jest psow co sie rzuca na zwierzeta w lesie i nie tylko??? bardzo duzo!!!! t jezeli masz psa czlowieku to trzymaj go na smyczy i kagancua a nie do lasu puszczasz bezpansko mysliwyma prawo odstrzelic psa bo nie wie czy pies jest zdrowy czy chory !!!podam przyklad jak pies zuci ci sie na dziecko i je pogryzie to co zrobisz dasz psu kosc ???chyba nie!!!nie jestem mysliwym ale lasy i pola tez maja swoje prawa tylko czlowiek mysli ze mu wszystko wolno!!!!a dla tych panow co rozwalili ambony kara by bylo ich naprawienie!!!!!!!!

Widać że jesteś niepełnosprawny umysłowo. Wiele jest morderców, gwałcicieli, pedofilii a jednak rozróżnia się ludzi normalnych od psychicznie chorych jak ci powyżej. Tak samo powinno być z psami a nie każdego kneblować i wiazać. 

#84 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 18:00:09

Biedne chłopaki :( odwalili kawał dobrej roboty!

#85 ~Kwadrat~

~Kwadrat~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 13:55:03

Nie wandale, tylko bohaterzy.

Pieprzyć myśliwych psychopatów!!!!

#86 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 12:15:00

Popieram z całego serca, myśliwi:

- niszczą upraw rolników - jeżdżą przez pola samochodami terenowymi

- wysypują na pola rolników jedzenie, by zwierzęta przychodziły i niszczyły zasiewy

- szkodzą przyrodzie przez dokarmianie zwierząt i nie tylko

- rozregulowują populacje

- są często agresywnymi alkoholikami

- a nade wszystko 99% myśliwych nie ma podstawowej wiedzy przyrodniczej

Razem zakończmy działanie tych szkodników. Pokazujmy, niech cała Polska wie KIM naprawdę są myśliwi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych