Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

żłobek/ klub malucha

małe dzieci opieka

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adogaj~

~adogaj~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 17:39:30

mam pytanie czy mogłyby wypowiedzieć się mamy dzieci do lat 3 czy w naszym mieście byłaby potrzeba/ zainteresowanie żłobkiem lub klubem malucha.

dzieci mogłby spędzać bezpiecznie czas podczas gdy mama musi wrócić wcześniej do pracy, nie ma możliwości by być z dzieckiem przez 3 lata.

proszę o podawanie jaki koszt byłby optymalny/ mozliwy do opłacenia proszę tylko o poważne odpowiedzi

#2 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 19:15:32

mam pytanie czy mogłyby wypowiedzieć się mamy dzieci do lat 3 czy w naszym mieście byłaby potrzeba/ zainteresowanie żłobkiem lub klubem malucha.

dzieci mogłby spędzać bezpiecznie czas podczas gdy mama musi wrócić wcześniej do pracy, nie ma możliwości by być z dzieckiem przez 3 lata.

proszę o podawanie jaki koszt byłby optymalny/ mozliwy do opłacenia proszę tylko o poważne odpowiedzi

Świetny pomysł
brakuje tego w Świdwinie
myślę że 350 500 zł bylo by ok.

#3 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 21:15:32

Świetny pomysł
brakuje tego w Świdwinie
myślę że 350 500 zł bylo by ok.

popieram, cena powinna być niższa niż biorą opiekunki aby był popyt,

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 22:24:08

Zdecydowanie się zgadzam. Doskonały pomysł. Sama jestem mamą i niedługo będę musiała wrócić do pracy. Także wśród moich koleżanek jest wiele młodych mam w podobnej sytuacji. Uważam, że cena w granicach 350-500 zł jest rozsądna.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 22:57:25

pomysł czegoś takiego w tej cenie byłby bardzo dobry

#6 ~Tasiek~

~Tasiek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 06:29:47

Też jestem za, samą muszę wrócić w lipcu do pracy i nie wiem co zrobię z dzieckiem, a opiekunki trochę sobie liczą, myślę że koszt 400-500 był by odpowiedni. Jeśli taki powstanie proszę również napisać.

#7 ~Tasiek~

~Tasiek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 06:31:00

Też jestem za, samą muszę wrócić w lipcu do pracy i nie wiem co zrobię z dzieckiem, a opiekunki trochę sobie liczą, myślę że koszt 400-500 był by odpowiedni. Jeśli taki powstanie proszę również napisać.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 07:42:39

Rozsądny koszt to 1000-1200 netto i to dopiero jest rozsądne, a połowę przecież zapłaci państwo (500) i nie zapominajcie o tym mamuśki.

#9 ~adogaj~

~adogaj~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 08:28:01

niestety na dofinansowanie np. od miasta niema raczej co liczyć. Powiem szczerze, że liczę na to że wkrótce uda się i u nas uruchomić żłobek/klub malucha.

Najwięcej problemu jest przy znalezieniu odpowiedniego miejsca

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 08:36:09

Bardzo fajny pomysł 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 08:49:37

Głupota nie zna granic !!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 19:20:37

Głupota nie zna granic !!!

Twoja mama zrobiła glupote ze Ci urodzila
Świetny pomysł, życzę sukcesów

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 13:55:35

Miasta nie stać na żłobek to nie trzeba było obiecywać w kampanii wyborczej, a teraz z tego się wycofywać.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 17:06:42

Miasta nie stać na żłobek to nie trzeba było obiecywać w kampanii wyborczej, a teraz z tego się wycofywać.

Wiesz co brak mi słów... Typowy elektorat PiS. Myślisz że jak oni dają ci z pieniędzy podatników pincsetplus to miasto przesunie forsę od jednego do drugiego? Zrozum że na pewne inwestycje czasu potrzeba. I żeby jasne było... Nie do końca podoba mi się to co dzieje się w urzędzie i RM. Liczyłem na coś więcej ale dam im jeszcze czas

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 23:32:15

Przecież program wyborczy realizuję się w pięć lat, a nie pięć miesięcy! Specjalnie podgrzewasz temat. Zwykłą szczujnia. Pachnie mi tu Tarka.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 09:05:30

Przecież program wyborczy realizuję się w pięć lat, a nie pięć miesięcy! Specjalnie podgrzewasz temat. Zwykłą szczujnia. Pachnie mi tu Tarka.

Wyborcy/działacze Carpe diem macie już jakąś obsesje pana Tarki? Kiedy otwieracie lodówkę to też tam jest? To można wyleczyć!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 10:33:31

To raczej Tarka ma obsesję. I ty Malwina wiesz o tym najlepiej.:)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 10:37:16

Obiecali żłobek zbierali podpisy ta z apteki strasznie chciała wskazywała miejsce i już zapomniała jak na stołek zasiadła przypominamy jej obietnice !

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 11:54:10

Kaczka obiecał ci pincset na krowę świnie i kota. I masz wielkie g.... Czemu tam nie szczujesz że nie realizuje obietnicy wyborczej ?

#20 ~bieda~

~bieda~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 14:30:46

Obiecali żłobek zbierali podpisy ta z apteki strasznie chciała wskazywała miejsce i już zapomniała jak na stołek zasiadła przypominamy jej obietnice !

Zlikwidowac MOPs bo w nim zywia sie nie tylko potrzebujacy ale takze pracownicy ich rodziny a nioo i nie raz sasiadom cosik sie oberwie. a na to ida pieniazki z puli swidwinskiego podatnika .....wiec moje ,twoje i tez Tweoje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych