Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

ŻŁOBEK PRYWATNY W KOSZALINIE

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 aniaotl

aniaotl

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 11:46

Witam wszystkie Mamy!
Zastanawiam się na otwarciem prywatnego żłobka, który znajdował by się w przystosowanym do tego budynku. Dzieci przyjmowane od 1 roku do 3 lat
Opiekę sprawowały by opiekunki (kadra oczywiście z wykształceniem
pedagogicznym) oraz pielęgniarki.
Na razie piszę ogólnie, ponieważ chciałabym zorientować się czy
istnieje zainteresowanie takim miejscem.
Proszę o sugestie dotyczące ceny, lokalizacji, wymagań itp.

#2 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 10:12

powiem tak: zapotrzebowanie jet ogromne, ale jeśli cena miesięczna przekroczy 500 a max 700zł z wyżywieniem to i tak nie będzie nas mam Koszalińskich stać na ten żłobek...ja aktualnie zarabiam 1300zł netto więc tylko takie kwoty za opiekę nad moim maluchem wchodzą w grę. Rozmawiając z innymi mamami mają to samo zdanie.

#3 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 10:30

Powiem tak: Bez dopłat prowadzenie żłobka nie ma sensu. Prowadzę taką placówke od trzech lat w Kołobrzegu. Miesięcznie rodzice płacą około 550 zł (odliczałam stawki żywieniowe za nieobecności). Rodzice nie są w stanie płacić nawet takiej kwoty. Obecnie dopłat nie ma (cudowna ustawa żłobkowa)i trzeba duzo dokładać do interesu. Ja pewnie Bajlandię zamknę. Mamy 40 dzieci i nie dajemy rady z kosztami. Pozdrawiam. Renata

#4 ~jul~

~jul~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 20:55

Witam. sama jestem zainteresowana zlobkami poniewaz we wrzesniu musze oddac dziecko do zlobka. a czy dzieci beda podzielone na grupy? czy beda wychodzily na dwor? czy bedzie monitoring?a od kiedy ma dzialac placowka? czy to cos pewnego? w jakiej czesci koszlaina? bardzo prosze o informacje.

#5 aniaotl

aniaotl

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 maj 2011 - 15:35

Wszystkie niezbędne informacje mogę udzielić Pani telefonicznie lub mailowo. Żłobek jest w trakcie wykańczania. Planowane otwarcie na przełomie września / października. Telefon: 535 511 001 lub ania.otl@wp.pl.
Pod koniec wakacji rozpoczynamy nabór. Pozdrawiam.

#6 ~tyciek~

~tyciek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 16:09

w innych krajach wyglada to tak,ze zlobek kosztuje okolo polowy najnizszej krajowej,czyli w Polsce okolo 500 PLN, z tym,ze panstwo doklada okolo 30%,nie wiem jak jest w Pl ale napewno ponizej 500 PLN nie da sie zejsc a jesli tak to warunki sa bardzo dyskusyjne ale kazdy ma wybor,tylko przedstawienie calkowitych kosztow tejze instytucji da jasny obraz sytuacji czyli wyzywienie,opieka itp. i juz kazdy rodzic sam wybierze czy dane warunki mu odpowiadaja,bo skoro placi to chce wiedziec za co? a nie 500pln=100 opieka+100 wyzywienie+300(parowki 10% miesa itp.) zarobek zlobka(podaje kwoty domyslne)i teraz policzymy,ze nam sie oplaca,nie patrzac na zarobek firmy a tylko na jakosc-super opieka i wyzywienie to super.Ale dlaczego te dane sa tematem tabu? Mnie nie interesuje ile zarabia Zosia,tylko co ja za te pieniadze dostaje?Fachowosc?Pewnosc?Satysfakcje?Czy place za slaba organizacje,marne warunki aby nabic kabze zbychowi,ktory pozory robi jak diabli ale na boku to liczy ecie pecie.Nie dajcie sie nabic w butelke.

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 październik 2012 - 08:05

Miesięczna opłata za pobyt dziecka w "Krasnalu" wynosi 1000 złotych. Do końca grudnia rodzice będą musieli ponosić pełną odpłatność. Od stycznia przyszłego roku jednak opłata za maluchy mieszkające w Koszalinie może być o kilkaset złotych niższa. Dokładnie o 400 złotych, tyle bowiem wynosi uchwalona przez koszalińską Radę Miejską miesięczna dotacja przyznawana niepublicznym żłobkom na jedno dziecko.

Dotacja ??????? Samorząd sponsoruje prywatny biznes ???????????
Mamy żłobki publiczne i żłobki niepubliczne i ratusz płaci na jedne i drugie? Kapitalizm po polsku?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2012 - 10:54

Nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć tego żłobka (w środku)
Strony internetowej brak a to podstawa
Coś mi tu nie gra

#9 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 20:59

"Małe serduszko" ma dużą galerię. Moja Zosia też tam jest. A ostatnio nawet idąc na spektakl do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego można było tam zostawić malucha na czas trwania przedstawienia. Świetna sprawa.
www.maleserduszko.pl

#10 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 13:41

Najlepszy jest Żłobek Krasnal na ul.Pilsudskiego w Koszalinie. Moje dziecko tam chodzi. Polecam!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 13:52

Reklama dźwignią handlu. ha ha ha

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 07:07

http://www.krasnal-koszalin.pl/

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2013 - 09:25

Moja córka chodzi do Baśniowej Krainy od czerwca na Spokojnej. Polecam. Dobre jedzenie i opieka. Nawet raz w tygodniu bezpłatnie przyjeżdża doktor Jaroszyk (pediatra). 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 21:04

Złobek Krasnal Koszalin jest najlepszy w Koszalinie. Mogę go polecic wszystkim.

#15 ~Maciek T.~

~Maciek T.~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 10:32

Moja córka chodzi do Baśniowej Krainy od czerwca na Spokojnej. Polecam. Dobre jedzenie i opieka. Nawet raz w tygodniu bezpłatnie przyjeżdża doktor Jaroszyk (pediatra). 

To jest to coś z kolorową rozebraną panną na drzwiach wejściowych koło transformatora. To miejsce w którym Panie opikunki co godzinę stoja i palą fajki? To ja dziękuję!

#16 ~anetka~

~anetka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 10:36

Odnośnie Krasnala,  to się przeniósł czy dalej jest na Pilsudzkiego? jakaś ściema, podbno ich stamtad wygonili.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 12:45

Odnośnie Krasnala,  to się przeniósł czy dalej jest na Pilsudzkiego? jakaś ściema, podbno ich stamtad wygonili.

niema bo splajtował miał być taki super a niestety kadra zawiodła.

#18 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 14:38

niema bo splajtował miał być taki super a niestety kadra zawiodła.

I po co ferment siejesz. Placówka przeniesiona na Chałubińskiego i otwarta będzie od kwietnia. Przenieśli, bo na starym miejscu właściciel ich oszukał i tyle. Kadra jest ok, moja córka tam chodzi, złego słowa powiedzieć nie mogę.

#19 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 20:36

Oczywiscie ze Zlobek Krasnal sie przeniosl bo Podly P,Burek wygonil maluszki, bo panie ktore tam otworzyly zlobek pokazaly mu jak pieknie mozna urzadzic zlobek i chyba szlag go trafil ze to nie on.Zakrecal dzieciom gaz,odcinal cieplo i prad .Poprostu SKANDAL PAN BUREK TAK CZYNIL MALYM DZIECIACZKOM SZOKKKK.Teraz zlobek chwilowo jest przy ul,Mlynskiej a docelowa bedzie na Chalubinskiego.POlecam tezn zlobek Panie SZEFOWE to kobiety oddane calym sercem maluszkom,Dziekuje im ze sa takie :))

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 20:51

I po co ferment siejesz. Placówka przeniesiona na Chałubińskiego i otwarta będzie od kwietnia. Przenieśli, bo na starym miejscu właściciel ich oszukał i tyle. Kadra jest ok, moja córka tam chodzi, złego słowa powiedzieć nie mogę.

jeżeli kadra jest ok to współczuje!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych