Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Żłobek :: zobacz komentowany artykuł

KORWIN dotacje żłonek

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 09:58:51

Co Wy na "biednego" przedsiebiocę narzekacie. Radzi sobie jak może....

FRAJER

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 10:38:01

zamknac żłobek, ale najpierw niech oddasz kase dla ludzi!

#3 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 11:56:50

Czyli krótko mówiąc interwencja GK24 w niczym nie pomogła rodzicom, a może tylko zaszkodzić w przypadku gdy żlobek nie dostanie dofinansowania na następny rok...

Oczywiście nie pochwalam przetrzymywania pieniędzy które należą się rodzicom żłobka Miś, czyli rownież mi, ale jak widać interwencja ma bardzo słabe skutki...

#4 ~Profesor Baltazar Gabka~

~Profesor Baltazar Gabka~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 14:06:16

Spółka B-3 Dariusz Czesław Burek 

KRS: 0000351307

#5 ~ds~

~ds~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 14:11:39

złodzieje !!!!

#6 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 17:26:11

dlaczego ten żłobek zmienił nazwe? Wczesniej był KRASNAL . MOje dziecko tam chodziło. Na szczescie tylko 2 miesiące, w tym ponad miesiac chorowało . W kazdej innej placówce dziecko było zawsze zdrowe, tylko NIE TAM ! i wyjatkowo jak zostawiałam go w tym przedszkolu , Syn był wyraźnie nieszczęsliwy , bardzo płakał, wręcz zanosił się z płaczu , nigdzie indziej mi się to nie zdażało 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 19:35:54

Zlobek Krasnal nie zmienil nazwy - miesci sie nadal w Koszalinie przy ulicy Chalbinskiego. Po prostu kilka lat temu wlasciciele zlobka Krasnal wynajmowali ten dom na Pilsudkiego na zlobek - a pozniej kiedy zmienili swoja siedzibe wlasciciele zlobka Mis zaczeli tam wynajmowac ten sam dom tez na zlobek. Ale wlasciciele tych dwoch zlobkow to zupelnie rozne osoby - nie powiazane ze soba w zaden sposob.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 19:41:51

Nie mylcie zlobka Mis ze zlobkiem Krasnal to dwa rozne zlobki. Dwoch roznych wlascicieli.

#9 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 22:30:38

To prawda właścicielem tego żłobka Miś jest pan. B, ten sam od afery Agrosu. Ktoś jeszcze pamięta jak wywoził sprzęt z koszalińskich zakładów mięsnych. 

#10 ~ab~

~ab~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 09:26:38

po co wywlekać coś na forum? zachowajcie komentarze dla siebie.jedno jest pewne dzieci lubią tam chodzić, są zadowolone, panie angażują się w wykonywaną pracę.należy tylko współczuć, że mają takiego szefa.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 22:44:12

To bardzo brzydko ze strony wlascicieli zlobka Mis w Koszalinie ze sa klopoty z rodzicami na pieniadze

#12 ~takijeden~

~takijeden~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 11:34:43

Nie tylko z rodzicami, ale i z kontrahentami. Warto byloby sprawdzic, czy pracownicy dostaja pieniazki na czas.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 21:10:03

dlaczego ten żłobek zmienił nazwe? Wczesniej był KRASNAL . MOje dziecko tam chodziło. Na szczescie tylko 2 miesiące, w tym ponad miesiac chorowało . W kazdej innej placówce dziecko było zawsze zdrowe, tylko NIE TAM ! i wyjatkowo jak zostawiałam go w tym przedszkolu , Syn był wyraźnie nieszczęsliwy , bardzo płakał, wręcz zanosił się z płaczu , nigdzie indziej mi się to nie zdażało 

Aga Ty nawet nie wiesz do kogo---znaczy do jakiego zlobka twe dziecko chodzilo czy chodzi !!!!!--miś i krasnal to dwa rozne zlobki--krasnal to zlobek obecny na Chalbinskiego!!!!!!

#14 ~Balladyna~

~Balladyna~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 00:24:05

Coś nie trzyma się to wszystko kupy. Wojewodzie też chyba pali się grunt pod nogami.

Czytajmy ze zrozumieniem.

"W umowie na 2015 r. spółka "B-3" zobowiązała się do obniżenia miesięcznych opłat za dzieci w okresie otrzymywania dotacji - poinformował nas wtedy Piotr Pieleszek z biura prasowego wojewody."

Zobowiązali się do obnżenia czesnego i tak pewnie zrobili.

"Dyrekcja „Misia” stała na stanowisku, że nie musi jej co miesiąc wypłacać rodzicom, wystarczy, że zrobi to z końcem grudnia. Z biura prasowego wojewody uzyskaliśmy przeciwną opinię."

To jak w końcu to jest? Jest dokładna regulacja, że muszą wypłacać co miesiąc, czy nie?
Skoro jest, to czemu wojewoda się nie przytoczy tu tego, tylko odwraca uwagę jakimiś innymi zobowiązaniami. Mydlenie oczu! Przecież by go normalnie zamknęli, gdyby było to jakieś przestępstwo.

Coś mi się zdaje, że nie pomyśleli o tym pisząc ten cały projekt "Maluch", a teraz ktoś to wykorzystał i dostaje za to, bo najwyraźniej jak wynika z innych komentarzy, nie jest zbyt "lubianą" postacią. Zrobili to na odwal i tyle, a teraz inni wielce winni. Zawsze jak chodzi o pieniądze, to robi się jakąś aferę, a rodzice pewnie i tak dostaliby to, co im się należy.

Mam siostrzeńca w tym żłobku i on jak i jego rodzice są bardzo zadowoleni z kadry i warunków w placówce. Dbają o maluchy. To najważniejsze!

Peace

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 00:59:33

HAHAHAHAA

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2016 - 00:34:07

Polecam wszystkim rodzicom Zlobek Krasnal w Koszalinie

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 21:54:59

jak nazywa sie wlasciciel złobka AGUGU na HOLENDERSKIEJ

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2017 - 15:37:35

Chyba znowu ktos powinien zajac sie tym zlobkiem, mamy 2017r a zlobek dalej robi co chce. Pieniadze z dotacji nie sa co miesiac rodzicom przekazywane na konto. Tak jak pare lat temu dyrektorka nic nie wie i twierdzi ze sie tym nie zajmuje, kaze kontaktowac sie z prezesem, ktory zbywa rodzicow.
Poprostu cyrk...

#19 ~Zainteresowany~

~Zainteresowany~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:14:50

Witam w 2018 r. Sytuacja analogiczna do lat poprzednich. Ale właściciel pomyka nowym Volvo. Pozdrawiam

#20 ~eh~

~eh~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 21:56:30

napewno sie dorobil na odsetka od tych 150zl za glowe dziecka :D

nie wiesz ile volvo kosztuje ? przeciez pieniadze o ktorych piszesz to kropla

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KORWIN, dotacje, żłonek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych