Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 RowerowyKoszalin

RowerowyKoszalin

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 12:15:09

Czy tak ma wyglądać już gotowa ścieżka rowerowa?

Jeżeli to jest efekt końcowy, to jest jakiś nie najlepszy pomysł, żeby przy tak dużej inwestycji nie postarano się o solidne wykończenie nawierzchni, tylko położono coś po czym ledwo można chodzić, nie mówiąc o jeżdżeniu jednośladem. Zapraszamy autora projektu na przejażdżkę po tej nawierzchni.

Miejsce świetne, tylko wykończenie typowo nasze - polskie :/ A może takie były wymogi ..

https://www.facebook...16691241&type=3

Użytkownik RowerowyKoszalin edytował ten post 14 lipiec 2013 - 12:51:57

#2 ~awdawddw~

~awdawddw~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 13:24:06

wrota SZTURMOWE zeby Szwedzi nam znowu potopu nie zrobili :D

#3 ~kiti~

~kiti~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 13:24:16

Czy tak ma wyglądać już gotowa ścieżka rowerowa?

Jeżeli to jest efekt końcowy, to jest jakiś nie najlepszy pomysł, żeby przy tak dużej inwestycji nie postarano się o solidne wykończenie nawierzchni, tylko położono coś po czym ledwo można chodzić, nie mówiąc o jeżdżeniu jednośladem. Zapraszamy autora projektu na przejażdżkę po tej nawierzchni.

Miejsce świetne, tylko wykończenie typowo nasze - polskie :/ A może takie były wymogi ..

https://www.facebook...16691241&type=3

Masz rację przejechałem się kawałek rowerem po tej pseudo ścieżce i wróciłem na drogę. Szkoda opon w rowerku. Ścieżka wgląda jakby tubylcy żużel z pieców wysypywali koło jeziora. Mam nadzieję że pazerna gmina Mielno nie doinwestowywała tej ścieżki z dotacji... to byłby dopiero super przekręt urzędasów.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 13:44:31

Wrota szturmowe. Tak na wszelki wypadek  :D 

#5 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 13:44:56

Plany fajne ale mnie brak normalnej drogi do Mielna- to jest tragedia!

#6 ~wrota sztormowe~

~wrota sztormowe~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 13:51:02

wrota SZTURMOWE zeby Szwedzi nam znowu potopu nie zrobili :D

Nam ? to wtedy tu bylismy ???

#7 ~napastnik~

~napastnik~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 13:54:08

Wrota szturmowe. Tak na wszelki wypadek  :D 

A kiedy bedzie ten "szturm"?

#8 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 14:06:47

"Nowa ścieżka rozpoczyna swój bieg na wysokości przystani klubu Tramp w Mielnie i pozwala wyjechać na ulicę prowadzącą w kierunku Łazów i dalej do Osiek. Ten odcinek to także doskonała trasa dla spacerowiczów, którzy nie mają ochoty na przeciskanie się w tłumie turystów i wolą ciszę, spokój i piękno krajobrazu wokół jeziora."

No to jak w końcu? Ścieżka rowerowa (DDR), czy kolejny, nieszczęsny ciąg pieszo-rowerowy?

#9 RowerowyKoszalin

RowerowyKoszalin

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 14:11:37

"Nowa ścieżka rozpoczyna swój bieg na wysokości przystani klubu Tramp w Mielnie i pozwala wyjechać na ulicę prowadzącą w kierunku Łazów i dalej do Osiek. Ten odcinek to także doskonała trasa dla spacerowiczów, którzy nie mają ochoty na przeciskanie się w tłumie turystów i wolą ciszę, spokój i piękno krajobrazu wokół jeziora."

No to jak w końcu? Ścieżka rowerowa (DDR), czy kolejny, nieszczęsny ciąg pieszo-rowerowy?

Na razie to coś nie jest  oznakowane, a początek swój bierze na wysokości "wesołego miasteczka", a nie klubu Tramp. Widocznie autorka tekstu nie zdołała już tam dojechać po tej super nawierzchni :)

#10 ~BRD~

~BRD~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 14:16:07

DDR czy NRD ???

#11 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 15:01:03

Wczoraj miałem okazję przejechać się tą ścieżką pierwszy raz, ale chyba i ostatni. W trakcie jazdy modliłem się aby nowatorska nawierzchnia nie rozcięła mi opony. Więcej nie będę ryzykował. Szkoda, że taki fajny pomysł został położony w tak banalny sposób.

#12 ~bicycle~

~bicycle~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 15:05:42

Wczoraj miałem okazję przejechać się tą ścieżką pierwszy raz, ale chyba i ostatni. W trakcie jazdy modliłem się aby nowatorska nawierzchnia nie rozcięła mi opony. Więcej nie będę ryzykował. Szkoda, że taki fajny pomysł został położony w tak banalny sposób.

polska jakosc

#13 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 15:18:19

Spokojnie. Poczekaj. To samo ma stwardnieć. Tak to działa. A znacznie tańsze niż asfalt.

#14 RowerowyKoszalin

RowerowyKoszalin

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 15:28:47

Spokojnie. Poczekaj. To samo ma stwardnieć. Tak to działa. A znacznie tańsze niż asfalt.

Od miesiąca maj nie może jakoś stwardnieć ..

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 15:46:53

Stasiu G. przymierza się do kandydowania na prezydenta Koszalina?

#16 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 16:19:50

DDR czy NRD ???

Droga dla rowerów - takie pojęcie z PORD ;-)

#17 ~kai~

~kai~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 16:42:34

a to było takie fajne, trochę dzikie miejsce, pięknie przyrodniczo i co z tego zostało :/

#18 ~Już~

~Już~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 17:03:46

Może niech najpierw wytłumaczy się z tej sprawy:

http://wpolityce.pl/...nych-fragmentow

Zdolna bestia ;-)

#19 ~j 23~

~j 23~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 17:24:15

A kiedy bedzie ten "szturm"?

zapytaj Brunnera.

#20 ~bede~

~bede~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 19:20:38

na razie to kpina, a do Osiek to chyba krzakami. autor powinien ddostac nagrode sci-fi za ten tekscik

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jezioro jamno, wały, ścieżka rowerowa, ścieżka na wale, 2013

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych