Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zmiany w programie 500 plus :: zobacz komentowany artykuł

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 21:06:00

Tylko że próg bogactwa w Polsce to będzie jakieś 1000 zł na osobę... Dojdzie do tego co z becikowym. Najpierw wszyscy wykluczyli cześć a że nie było sprzeciwu to wykluczyli jeszcze więcej i teraz żeby dostać 1000 zł becikowego to trzeba mnóstwo ludzi angażować w sprawdzenie dochodu. Głównym założeniem programu miało być to że dostają wszyscy. Jak zatem ufać rządowi

#2 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 22:31:42

Zabrać bogatym,do czego to podobne żeby bogaci wyciągali rękę po 500+.Dać ubogim co mają w głowie poukładane,żeby nie utracili pieniędzy na inne cele.Sprawa do wnikliwego przemyślenia.

#3 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 08:16:12

500+ to są pieniądze na dzieci więc powinno dostać każde dziecko bo mu się należy nieważne czy biedne czy bogate czym się różni dziecko biedne od bogatego niczym dziecko jest dzieckiem

#4 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 10:58:51

500+ powinno byc na kazde dziecko tam gdzie przynajmniej jeden z rodzicow pracuje. No chyba ze jest samotny rodzic wtedy to nie powinno miec znaczenia. A nie tak ze ktos powiedzmy pracuje , stara sie i jemu sie nie nalezy bo wykazuje dochody. To jest niesprawiedliwe i obrazliwe dla osob pracujacych...

#5 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:42:10

Mam jedno dziecko i nie należy mi się 5 00+

#6 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:43:40

A pszydalo by się i na moje dziecko 7 letnie ale oni wola dać bogatym

#7 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 16:49:22

Zabrać tym którzy nie chcą pracować,tylko korzystaja z 500+.Dziecią takich rodziców zapewnić jedzenie w szkole ubranie itd.

#8 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 19:13:36

MUSZĄ BYĆ Zmiany! SAMOTNIE WYCHOWUJE Dziecko. OJCIEC NIEPLACI A JA Pracuje, I Dochód przekracza parę złotych,a niektóre niepracuja a te pieniądze biorą tylko na co? NA PEWNO NIE NA DZIECI.

#9 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 20:26:23

500+ powinno otrzymać każde dziecko. Kryterium dochodowe to bzdura. Dlaczego pierwsze dziecko ma być gorsze od pozostałych?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 00:28:05

To prawda zarabiam troszke wiecej i nie dostaje na jedynaka a syn po ojcu nie ma rety

#11 ~Jasz~

~Jasz~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:56:32

Rozdawanie naszych pieniędzy najbogatszym ktòrzy i tak ich nie potrzebują jest bezsensem.A dawanie ludziom którzy nie dołożyli ali złotòwki do skarbonki to kradzież i przekupstwo wyborcze(nie mówię o samotnie wychowujących i ludziach chorych)

#12 ~Załamana~

~Załamana~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 21:01:22

Co ja bym dała za to by napluć tej całej Ruchalskiej w twarz. Ciekawe czy jeśli ma dzieci (broń Boże) to swoje pierwsze dziecko też traktuje jak śmiecia? To przykre że samotna pracująca matka za najniższą krajową jest pozbawiona 500 plus bo progi i tym samym zarabia na 500 plus dla dzieci nierobów. Bo nierobom się należy. Im nie ma co przekraczać. Marzę o tym by tą babę pozbawić władzy i pieniędzy. Może wtedy coś ruszy jej myślenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych