Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZORD - Koszalin

2134 odpowiedzi w tym temacie

#2041 ~Pracoholik~

~Pracoholik~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 17:07:04

Wiecie może jak dojechać lub dojść pieszo z dworca PKP do ZORD-u 

#2042 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 19:12:08

Spod PKP lina 10 i 15 (bardzo rzadko kursują) spod PKS linia 2.

#2043 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 21:05:02

Z dworca PKP piechotą 25 min. Sprawdź na mapie przed dworcem gdzie skręcać, ZORD jest oznaczony na mapie, ul. Mieszka I.

#2044 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 21:09:25

na zord.pl nowy przetarg ogłoszony, na dostawę paliwa.

#2045 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2013 - 10:21:49

Ogłoszenie z dnia 02-10-2013
     Temat: Dostawa detalicznych ilości paliw płynnych do pojazdów będących na wyposażeniu Zachodniopomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koszalinie

http://www.zord.pl/n.../ogloszenie.pdf

http://www.zord.pl/n...wo2013/siwz.pdf

http://www.zord.pl/n...wo2013/zal1.pdf

http://www.zord.pl/n...wo2013/zal2.pdf

http://www.zord.pl/n...wo2013/zal3.pdf

http://www.zord.pl/n...wo2013/zal4.pdf

http://www.zord.pl/n...013/zmiany1.pdf

#2046 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 22:23:01

A od kogo miał się domagać,skoro wypadek nie był z jego winy?
Miałem to samo-głupia młoda matka z wózkiem wylazła mi wprost pod koła zza autobusu.
Nie moja wina.I co z tego?Dziecko zginęło,matka kaleka do końca życia,ja straciłem ponad 2 lata w sądach,na udowodnianie niewinności.Wypadek był ewidentnie nie z mojej winy.Ale co mnie to kosztowało to tylko ja wiem.
Siwe włosy,utrata pracy,ciągłe wyrzuty sumienia i myślenie (a co by było,jakbym wybrał inną drogę?)
Nieprzespane noce,kłopoty rodzinne
I żadnego ZADOŚĆUCZYNIENIA od sprawczyni bądz jej rodziny.
I też musiałem się sądzić o naprawę auta.Wszystkich pieniędzy do dziś nie otrzymałem,a wypadek był 9lat temu.
Po tym wypadku jestem WRAKIEM-gówniara ZNISZCZYŁA mi życie swoją bezmyślnością!
Sprawa cywilna o odszkodowanie i zadośćuczynienie za straty moralne ciągnie się już 4 lata.
Więc nie wszystko jest takie czarno-białe jak się wydaje.Przedmówca wsiadł do auta po pijanemu-bardzo źle zrobił.Ale to nie miało wpływu na śmierć rowerzysty(z tego co zrozumiałem-wymusił on pierwszeństwo-więc jest winny)

Przykro mi, bardzo Ci współczuje. Niestety w naszym kraju często zwala się całą winę na kierowców, zamiast edukować pieszych i rowerzystów. Zamiast kampanie promujące kościoły czy homoseksualizm, można by było promować bezpieczne poruszanie się pod drogach - KAŻDYCH, nie tylko kierowców.

#2047 ~Szeherezada~

~Szeherezada~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 12:45:06

Oblałam egzamin parę razy mimo , iż ponoć potrafię jeździć . Nikogo za to nie obwiniam , osoby , które mają problem ze zdaniem egzaminu , tak jak ja , powinny przestać się nakręcać i podejść do egzaminu na luzie , tak jak podczas kursu . Stres sprawia , że popełniamy głupie błędy , których byśmy świadomie nie zrobili . Egzaminatorzy nie są złośliwi , po prostu starają się zadbać o to , abyśmy byli dobrymi kierowcami i nie stwarzali zagrożenia w ruchu . A szczęście - swoją drogą :)

#2048 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 14:06:16

http://wyborcza.pl/1...o_maszynki.html

#2049 ~WORD~

~WORD~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 17:18:42

Ciekawe na co Agata z Lublina zwala winę na 6 oblanych egzaminów ?

#2050 ~fistandantilus~

~fistandantilus~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 18:36:08

Zapomniałem dodać:

Podając swój numer telefonu w naszym serwisie zapisujesz się do SUBSKRYPCJI w której będziesz otrzymywał linki do PLIKÓW MP3 każda odebrana wiadomosć to koszt : 4,92 PLN BRUTTO

tongue.pngtongue.pngtongue.png

#2051 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 16:42:31

Ja dziś zdawałam egzamin w ZORDzie po raz 7 . Za każdym razem egzaminatorzy twierdzili , że moja jazda jest płynna, potrafię szybko podejmować decyzje i generalnie jeżdżę nieźle, ale jak przyszło co do czego , (po wyjeżdżonych 35/40min na mieście- za każdym razem wyjeżdżałam na miasto ) oblewali mnie na głupotach. Dzisiejszy egzamin również oblałam. Powodem było (zdaniem egzaminatora Pana K.) nie poprawnie ustawione lewe lusterko , pomijając fakt , że zawsze ustawiam je tak samo ( tak , żeby był widoczny bok pojazdu oraz ulica za nim). Otóż egzaminator stwierdził , że "lusterka powinny być ustawione równo" , a moje są "ustawione krzywo". Ja powiedziałam , że według mnie lusterka nie muszą być ustawione równo.. tylko , tak , żeby była dobrze widoczna sytuacja za autem. Na to egzaminator powiedział, że w takim razie dzwoni po egzaminatora nadzorującego (czy jak mu tam) po to , żeby ocenił zaistniałą sytuację. Egzaminator nadzorujący stwierdził, że nie mam racji. Więc stwierdziłam , że zbędna będzie dalsza wymiana zdań z owymi Panami , dlatego podziękowałam i wróciłam do ośrodka i opowiedziałam o tym zdarzeniu mamie. Mama stwierdziła , że tak tego nie zostawi . Poszła do biura egzaminatora nadzorującego i poprosiła go o pokazanie sytuacji zarejestrowanej przez kamery znajdujące się w aucie, bo chciałaby ocenić zaistniałe zdarzenie  .Pan odpowiedział , że nie ma takiej możliwości, bo kamera nie pokazuje tego co dzieje się wokół auta, tylko to co dzieje się wewnątrz niego. Na to mama zapytała się co może zrobić w takiej sytuacji. On jej odpowiedział na to , że nic z tym nie zrobi, bo nie ma żadnego dowodu, a gdyby nawet chciała się odwoływać od tego egzaminu to jest jej słowo przeciwko słowu dwóch egzaminatorów ,dlatego nikt nawet nie będzie chciał rozpatrywać tej sprawy. Dlatego uważam , że w Koszalińskim ZORDzie nikt nie ma szacunku dla ludzi. Według mnie robią sobie tam co chcą i jak chcą a do tego potrafią tak skrytykować i zestresować człowieka,że gdyby nawet był perfekcyjnym kierowcą to po egzaminie z nimi zwątpi sam w siebie i dodatkowo straci chęć zdawania egzaminu kolejny raz. Choć bywają takie dni , gdy wszyscy wydają się tam naprawdę sympatyczni. Bardzo dużo zależy od tego jaki egzaminator ma humor danego dnia i od szczęścia zdającego. Ps. To tylko moje zdanie.

#2052 NoNickName

NoNickName

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 18:03:26

To nie jest tylko Twoje zdanie - takie samo zdanie mają wszyscy ci, którzy zdawali więcej niż minimum 2 razy egzamin na prawo jazdy. Zupełnie inne mają ci, którzy zdali za pierwszym razem. 

Gdy coś nam się nie udaje, najwygodniej zrzucić winę za swoje niepowodzenia na dyskryminację, znajomości czy koneksje. Nie oszukujmy się – konkretne zadania wymagają konkretnych predyspozycji, wyjątkowych cech… i nie wszyscy się nadają do ich realizacji.

#2053 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 21:49:46

Ci, którzy zdają więcej niż 2 razy mówią też, że tych co zdają za 1 razem przepuszczają tylko dla statystyki, bo wcale nie muszą umieć jeździć, albo mają znajomości w ZORD-zie.

#2054 NoNickName

NoNickName

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 16 listopad 2013 - 22:15:37

Gdy coś nam się nie udaje, najwygodniej zrzucić winę za swoje niepowodzenia na dyskryminację, znajomości czy koneksje. Nie oszukujmy się – konkretne zadania wymagają konkretnych predyspozycji, wyjątkowych cech… i nie wszyscy się nadają do ich realizacji.

#2055 ~Arnold~

~Arnold~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 19:01:38

Wytłumaczy mi ktoś tak z polskiego na nasze o co chodzi z tymi łukami.Oblałem na łuku nr.4  po mimo tego że kręciłem pomiędzy pachołkiem 1 i 2 i najechałem na pachołek lusterkiem od strony kierowcy.Liczę na bardziej szczegółowe informacje a niżeli na tej stronie http://www.prawojazd...a.pl/plzord.htm

bo mój instruktor twierdzi że wszystkie łuki są takie same czy to w ZORD-ie czy OSK w którym się szkoliłem.Byłem świadkiem jak w ten sam sposób zakończyli egzamin kilku kursantów.Z góry dziękuję.

#2056 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 22:07:40

Jesteś najgorszym ścierwem, nierobem i złodziejem !

Nie wchodzić w link, wystarczy najechać kursorem na link i podświetli się adres, który jest fałszywy. A to je***e ścierwo, ten oszust nawet nie zasługuje na to, żeby nazwać go człowiekiem.

Banda złodziei rządzi tym krajem i mają interes w tym, żeby ten bandyta dalej okradał ludzi, bo inaczej już dawno byłby zamknięty. Ale jak nie sąd to ulica rozliczy tego bandyte.

#2057 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 11:27:09

Zanim kogokolwiek jeszcze obrazisz może byś wytłumaczył dlaczego Arnold jest cyt.ścierwem,nierobem,złodziejem,oszustem ,bandytą itp. ?Ja jakoś otworzyłem link ze strony i nie był podejrzany ani fałszywy co nie można powiedzieć o twoim wpisie.Człowiek zapytał się kulturalnie jeśli o coś a tu jakiś prymityw bluzga na niego.

#2058 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 15:29:55

Zanim kogokolwiek jeszcze obrazisz może byś wytłumaczył dlaczego Arnold jest cyt.ścierwem,nierobem,złodziejem,oszustem ,bandytą itp. ?Ja jakoś otworzyłem link ze strony i nie był podejrzany ani fałszywy co nie można powiedzieć o twoim wpisie.Człowiek zapytał się kulturalnie jeśli o coś a tu jakiś prymityw bluzga na niego.

Nie oszukuj "arnoldzie", a teraz "gość". Strona prawojazdykoszalin.cba.pl NIGDY NIE ISTNIAŁA I JEST FAŁSZYWA !!! Albo to jest gangsters albo jakiś wirus. Ludzie nie wchodzić w ten link !!!

#2059 ~KAJA~

~KAJA~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 16:15:54

egzamin to straszny stres. ja zdałam go za 6 razem, i to po odwołaniu się. Jeżeli macie wątpliwości co do oblanego egzaminu od razu udajcie się do egzaminatora nadzorującego jest to gabinet w ZORD-zie. Powiedzcie o swoich wątpliwościach oni sprawdzą nagrania. Ja tak zrobiłam. Opowiedziałam całe zajście po czym wróciłam do domu. Jeszcze tego samego dnia kontynułowałam dalej egzamin.Z tym samem facetem i zdałam .NIE BUJCIE SIĘ ODWOŁYWAĆ, TO NIE PRAWDA ŻE POTEM SIĘ MSZCZĄ. Oni liczą na to że się boicie i zapiszecie się po prostu na kolejny egzamin, POWODZENIA

#2060 ~Gaga~

~Gaga~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 08:43:07

Dla mnie najnormalniejszy egzaminator to Pan Gawroński, spokojny, nie wywołuje niepotrzebnego dodatkowego stresu, nie czepia się nieistotnych drobiazgów. Trafiłam na niego za drugim razem i zdałam. Pierwszy egzaminator porażka, gruby, młody w czarnych włosach, naburmuszony, niemiły, jednym słowem buc.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych