Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZORD - Koszalin

2140 odpowiedzi w tym temacie

#1081 Tusia

Tusia

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 05:19:46

(...)czemu nikt nie pociśnie tym którym sie tutaj nalezy i którzy jadą na tych którzy nie zdali za 1 tylko np za 8 ?

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie,również inny pogląd na dany temat(...)

sama sobie odpowiedzialas na pytanie

#1082 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2012 - 09:44:09

Gośc przeczytaj temat :) ja nie mam nic do tych co zdali teraz ,kiedyś itd..czemu nikt nie pociśnie tym którym sie tutaj nalezy i którzy jadą na tych którzy nie zdali za 1 tylko np za 8 ?

No właśnie przeczytałam, zarzucasz ludziom, których pisząc dalej podobno lubisz, że jedyną ich zasługą zdając egzamin na prawo jazdy były znajomości i fuks. To jest po prostu śmieszne. Ja po nikim nie jadę. Na jakiej podstawie uważasz, że niektórym się należy? To znaczy należy jeździć po kimś kto zdał egzamin za pierwszym razem, a nie ósmym, wiesz co? Skorzystaj z porady jakiegoś lekarza, zamiast dawać dobre rady innym, bo o ile mi wiadomo, ty nie byłaś orłem na egzaminach! Każdy, komu zależy na zdaniu egzaminu, zda go i to bez twoich dobrych rad. Niektórzy wiedzą po co przychodzą na egzamin, mają jeden cel i realizują go, inni przychodzą chyba dla rozrywki, jak mamusia i tatuś wykładają kaskę takiemu nieudacznikowi na egzaminy, to później są rezultaty. Każdy powinien sam zarobić sobie na egzamin, wtedy wiedziałby, że nie ma srania po krzakach!

#1083 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2012 - 23:24:44

Uważam,że kiedyś po znajomości co niektórzy mieli fuksa,a wcale nie potrafili jeździć tak super.POSTAW ZAWODOWCÓW Z POPRZEDNIEJ EPOKI DO EGZAMINU-małe szanse.

#1084 moni@

moni@

Swojak

• PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 08:35:17

Co to znaczy że ja nie byłam orłem..Ja do za orła się nie uważam.Czytaj ze zrozumieniem jak już atakujesz i wysyłasz ludzi do lekarza.Napisałam żeby ludzie-Twoim zdaniem ,,..nieudacznicy.." nie poddawali się.Co za różnica kto i za którym zdał.Pozdrawiam zdających,żeby wszyscy zdali za pierwszym podejściem :)

#1085 ~Mela~

~Mela~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 21:15:15

Z tego co słyszałam to rekord zrordu w Koszalinie wynosi 27x. ;/

#1086 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 22:30:34

A ja ma pytanie ilu z Was robiło tzw.kopertę w mieście?

#1087 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 15:46:04

ja na 4 egzaminy raz musiałem zrobić kopertę Niedźwiedzki lubi zajechać takim zadaniem tam na trasie jak sie jedzie na to osiedle gdzie L nie mogą wjezdżać to jego trasa ; )

#1088 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 21:50:32

Dzęki za odpowiedz.Tego właśnie się dowiedzieliśmy dzień po egzaminie,że to ulubiona trasa P.Niedzwiedzkiego a zwłaszcza parkowanie w tzw.kopercie w uliczce z bruku na osiedlu o którym wspomniałeś.Ku przestrodze wszystkim przyszłym zdającym,którzy będą musieli takie parkowanie wykonac a nie wiedzą o tym,pamiętajcie miejsca na zrobienie parkowania równoległego-wjazd tyłem,wyjazd przodem musi byc minimum dwie długości pojazdu którym zdajecie czyli w przypadku peugeota min.7 metrów.Jezeli jest mniej smiało powiedziec to egzaminatorowi.

#1089 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 06:57:19

Witam. Ja 28.06 mam czwarte podejscie. Pierwszym razem oblalam na placu ( luk robilam na pamiec, nie patrzac w lusterko i potracilam pacholek juz na samym koncu kiedy parkowalam ). Bylam zbyt pewna siebie i to mnie zgubilo - samochod nr 11, egzaminator Daniel Jaruga. Sympatyczny facet - nie mialam okazji porozmawiac bo moj egzamin trwal tylko 6 minut. Drugie podejcie - samochod nr 7, egzaminator Daniel Jaruga. Kiedy uslyszalam glos, ktory mnie wywolywal do egzaminu ucieszylam sie, ze to wlasnie on. Korekta luku ( zatrzymalam sie bo slonce mnie oslepilo ), korekta wzniesienia ( nie moglam zwolnic recznego ), 51 min jazdy w miescie w tym dynamika, ktora sie panu nie podobala ( sama mialam wrazenie, ze samochod jezdzi jakos dziwnie, nie chcial sie rozpedzic, caly czas sprawdzalam czy biegi dobrze wchodza ), zbyt dluga jazda lewym pasem ruchu ( kurcze wiedzialam, ze robie to zle ale jechalam dalej :( ), parkowanie prostopadle ( porazka ), druga szansa parkowanie na Bosmanskiej. Dlugo szukal dla mnie miejsca, gdzie moglabym zaparkowac i w koncu znalazl. Znowu porazka :( - tym razem nacisnal na hamulec i grzecznie powiedzial, ze spowodowalabym stluczke. I tutaj mial racje. Mimo, ze pozwolil zrobic korekte, nie potrafilam tego zrobic ( to znaczy wiedzialam i wiem jak to sie robi ale rozum mi odebralo i tor mojej zady byl caly czas taki sam do przodu i do tylu ). Zalowalam, ze nie wykorzystalam szansy, ze trafilam na normalnego egzaminatora. Trzecie podejscie - egzaminator Agnieszka Stachnik ( co tu duzo pisac - Pani wyrwala mi kierownice na rondzie, twierdzac, ze nie spogladalam w lusterka kiedy zmienialam pas co bylo bzdura. Rzoryczalam sie i nie pomogly czterokrotne tlumaczenia, ze upewnilam sie, zasygnalizowalam i wjezdzalam bo wiem , ze moglam ). Przeciez ona wie lepiej... A tak nie chcialam wierzyc w to co inni mowia na jej temat...
Pozdrawiam wszystkich zdajacych.

#1090 ~Dami~

~Dami~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 18:25:15

Agnieszka Stachnik to żyleta nikogo nie przepuszcza a tak wgl. to egzaminatorzy też jeździć nie umią raz miałem taką sytuację jak wjezdza na rodno i skreca w prawo a kierunkowskaz wlacza zaraz przed skretem porazka

#1091 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 20:59:44

czy ktoś wie na jaki obecnie termin zapisują na egzamin praktyczny kat. B w Zord Koszalin?

#1092 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 22:19:05

w tym miesiacu na teorie i praktyke w jednym dniu czas oczekiwania tydzien,na sama teorie dwa i na sama praktyke tez dwa.na kat a i a1 teoria i praktyka oraz sama praktyka dwa tygodnie

#1093 moni@

moni@

Swojak

• PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:30:53

no to sie trochę zmniejszyły kolejki :)

#1094 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:31:15

co to znaczy, ze nikogo nie przepuszcza? Ktos jednak u niej musi zdawac, jakis procent przynajmniej egzaminowanych...

#1095 moni@

moni@

Swojak

• PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:37:45

znam dwóch młodych chłopaków którzy u Niej zdali :D

Użytkownik moni@ edytował ten post 19 czerwiec 2012 - 06:38:00

#1096 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:42:38

Rozumiem. Czyli my kobiety nie mamy szans. To ja sie modle, zeby komputer wylosowal mi jakiegos milego pana.

#1097 moni@

moni@

Swojak

• PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:52:42

A tego to nie wiem. :/ Ja z ta Panią miałam swój 1 i niestety 2 egzamin.(pisałm o tym)Nie wiem czy to przypadek,ale drzwi z Jej strony były niedomknięte-zauważyłam,ale co z tego jak po 29 min nacisnęła hamulec.Zadawała dodatkowe pytania z obsługi i czepia się lusterek(cały cas naciska i pogania)Już za drugim razem już wiedziałam,że mnie obleje-i oblała :(Co do profesjonalistów to znam jednego-P.Pastusiak.Rzeczowy i spokojnie mówi i na egzaminie naprawdę jeszcze mnie uspokajał.Pozdrawiam Pana Piotra :)

#1098 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 07:22:41

Kolezanka miala tydzien temu z takim wysokim malo szczuplym panem, chyba Leszek K., nie pamietam dokladnie. Byla strasznie zestresowana, bo to byl jej trzeci egzamin. Chwalila sobie go bardzo, bo tez staral sie jak mogl, zeby tylko nerwy jej puscily. Cala droge ja uspokajal, olecenia wydawal glosno, wyraznie i odpowidnio wczesnie. I zdala :)
A o tych drzwiach niedomknietych to juz kilka osob mi mowilo, ze kiedy pani Agnieszka dwa razy zapyta, czy sie jest juz gotowym do jazdy i dwukrotnie sie to potwierdzi a drzwi od strony pasazera nie sa zamkniete, od razu konczy egzamin. Pamietala o tym jak tylko wsiadlam z nia do auta ale po przejechaniu elegancko placu nawet nie pomyslam, ze moze specjalnie to zrobic. Na szczescie u mnie zamknela ale czulam, ze nie pojezdzimy dlugo.

#1099 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 10:20:46

Witam :) Mam wielką prośbę mżecie mi polecic jakiegoś bardzo dobrego instruktora z Koszalina takiego który naprawdę bardzo dobrze uczy. Z góry dziękuje :)

#1100 ~ela r.~

~ela r.~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 11:45:16

Anka, ja moge polecic Pana z Karlina. Uczylam sie u niego w Koszalinie. Tomasz Zołotar 692 112 807. Ja jestem zadowolona. Bardzo sympatyczny i dobrze tlumaczy. szczerze polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych