Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZORD - Koszalin

2111 odpowiedzi w tym temacie

#1081 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 06:57:19

Witam. Ja 28.06 mam czwarte podejscie. Pierwszym razem oblalam na placu ( luk robilam na pamiec, nie patrzac w lusterko i potracilam pacholek juz na samym koncu kiedy parkowalam ). Bylam zbyt pewna siebie i to mnie zgubilo - samochod nr 11, egzaminator Daniel Jaruga. Sympatyczny facet - nie mialam okazji porozmawiac bo moj egzamin trwal tylko 6 minut. Drugie podejcie - samochod nr 7, egzaminator Daniel Jaruga. Kiedy uslyszalam glos, ktory mnie wywolywal do egzaminu ucieszylam sie, ze to wlasnie on. Korekta luku ( zatrzymalam sie bo slonce mnie oslepilo ), korekta wzniesienia ( nie moglam zwolnic recznego ), 51 min jazdy w miescie w tym dynamika, ktora sie panu nie podobala ( sama mialam wrazenie, ze samochod jezdzi jakos dziwnie, nie chcial sie rozpedzic, caly czas sprawdzalam czy biegi dobrze wchodza ), zbyt dluga jazda lewym pasem ruchu ( kurcze wiedzialam, ze robie to zle ale jechalam dalej :( ), parkowanie prostopadle ( porazka ), druga szansa parkowanie na Bosmanskiej. Dlugo szukal dla mnie miejsca, gdzie moglabym zaparkowac i w koncu znalazl. Znowu porazka :( - tym razem nacisnal na hamulec i grzecznie powiedzial, ze spowodowalabym stluczke. I tutaj mial racje. Mimo, ze pozwolil zrobic korekte, nie potrafilam tego zrobic ( to znaczy wiedzialam i wiem jak to sie robi ale rozum mi odebralo i tor mojej zady byl caly czas taki sam do przodu i do tylu ). Zalowalam, ze nie wykorzystalam szansy, ze trafilam na normalnego egzaminatora. Trzecie podejscie - egzaminator Agnieszka Stachnik ( co tu duzo pisac - Pani wyrwala mi kierownice na rondzie, twierdzac, ze nie spogladalam w lusterka kiedy zmienialam pas co bylo bzdura. Rzoryczalam sie i nie pomogly czterokrotne tlumaczenia, ze upewnilam sie, zasygnalizowalam i wjezdzalam bo wiem , ze moglam ). Przeciez ona wie lepiej... A tak nie chcialam wierzyc w to co inni mowia na jej temat...
Pozdrawiam wszystkich zdajacych.

#1082 ~Dami~

~Dami~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 18:25:15

Agnieszka Stachnik to żyleta nikogo nie przepuszcza a tak wgl. to egzaminatorzy też jeździć nie umią raz miałem taką sytuację jak wjezdza na rodno i skreca w prawo a kierunkowskaz wlacza zaraz przed skretem porazka

#1083 ~iga~

~iga~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 20:59:44

czy ktoś wie na jaki obecnie termin zapisują na egzamin praktyczny kat. B w Zord Koszalin?

#1084 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 22:19:05

w tym miesiacu na teorie i praktyke w jednym dniu czas oczekiwania tydzien,na sama teorie dwa i na sama praktyke tez dwa.na kat a i a1 teoria i praktyka oraz sama praktyka dwa tygodnie

#1085 moni@

moni@

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:30:53

no to sie trochę zmniejszyły kolejki :)

#1086 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:31:15

co to znaczy, ze nikogo nie przepuszcza? Ktos jednak u niej musi zdawac, jakis procent przynajmniej egzaminowanych...

#1087 moni@

moni@

Swojak

• PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:37:45

znam dwóch młodych chłopaków którzy u Niej zdali :D

Użytkownik moni@ edytował ten post 19 czerwiec 2012 - 06:38:00

#1088 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:42:38

Rozumiem. Czyli my kobiety nie mamy szans. To ja sie modle, zeby komputer wylosowal mi jakiegos milego pana.

#1089 moni@

moni@

Swojak

• PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 06:52:42

A tego to nie wiem. :/ Ja z ta Panią miałam swój 1 i niestety 2 egzamin.(pisałm o tym)Nie wiem czy to przypadek,ale drzwi z Jej strony były niedomknięte-zauważyłam,ale co z tego jak po 29 min nacisnęła hamulec.Zadawała dodatkowe pytania z obsługi i czepia się lusterek(cały cas naciska i pogania)Już za drugim razem już wiedziałam,że mnie obleje-i oblała :(Co do profesjonalistów to znam jednego-P.Pastusiak.Rzeczowy i spokojnie mówi i na egzaminie naprawdę jeszcze mnie uspokajał.Pozdrawiam Pana Piotra :)

#1090 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 07:22:41

Kolezanka miala tydzien temu z takim wysokim malo szczuplym panem, chyba Leszek K., nie pamietam dokladnie. Byla strasznie zestresowana, bo to byl jej trzeci egzamin. Chwalila sobie go bardzo, bo tez staral sie jak mogl, zeby tylko nerwy jej puscily. Cala droge ja uspokajal, olecenia wydawal glosno, wyraznie i odpowidnio wczesnie. I zdala :)
A o tych drzwiach niedomknietych to juz kilka osob mi mowilo, ze kiedy pani Agnieszka dwa razy zapyta, czy sie jest juz gotowym do jazdy i dwukrotnie sie to potwierdzi a drzwi od strony pasazera nie sa zamkniete, od razu konczy egzamin. Pamietala o tym jak tylko wsiadlam z nia do auta ale po przejechaniu elegancko placu nawet nie pomyslam, ze moze specjalnie to zrobic. Na szczescie u mnie zamknela ale czulam, ze nie pojezdzimy dlugo.

#1091 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 10:20:46

Witam :) Mam wielką prośbę mżecie mi polecic jakiegoś bardzo dobrego instruktora z Koszalina takiego który naprawdę bardzo dobrze uczy. Z góry dziękuje :)

#1092 ~ela r.~

~ela r.~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 11:45:16

Anka, ja moge polecic Pana z Karlina. Uczylam sie u niego w Koszalinie. Tomasz Zołotar 692 112 807. Ja jestem zadowolona. Bardzo sympatyczny i dobrze tlumaczy. szczerze polecam.

#1093 Tusia

Tusia

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 15:47:19

Witam :) Mam wielką prośbę mżecie mi polecic jakiegoś bardzo dobrego instruktora z Koszalina takiego który naprawdę bardzo dobrze uczy. Z góry dziękuje :)

kazdy bedzie polecał swoje instruktora. gdzieś na stronie Głosu był plebiscyt, nie pamiętam kto wygrał ale możesz tam poszukać odpowiedzi.

to samo się tyczy egzaminatorów, jeden zda u np. pana Pastusiaka i powie "fantastyczny chłop, niebiosa mi go zesłały" a inny obleje i powie "no kurcze na gorszego człowieka już nie mogłem trafić",

także pytanie kto lepszy a kto gorszy praktycznie nie ma tutaj sensu

#1094 ~Dami~

~Dami~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 15:49:15

moni@ tylko 2 chlopakow xD a reszte ponad 1000 soob negatywy u niej ;P. Ja dzis na egzamin zapisalem sie na 2 lipca praktyczny

#1095 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 19:16:20

Jak traficie na panią Agnieszkę - to po ptokach, nawet nie musicie siadać za kółko..

#1096 ~ersgbou Lorenzo~

~ersgbou Lorenzo~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 19:18:33

A ja na egzaminie miałam zadanie takie: Proszę zaparkować na kole zapasowym. O co chodzi? :/

#1097 ~Kursantka:)~

~Kursantka:)~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:05:23

Do ANKI---JA POLECAM PANA WIESŁAWA OD ŚWIĘTONIA. NAPRAWDE BARDZO DOBRZE UCZY.

#1098 ~Dami~

~Dami~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:48:41

Wiola masz rację od razu zrezygnować bo i tak sie nie zda;p

#1099 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 06:35:20

Tusia, tutaj sie z Toba nie zgodze. Ja wspomnialam o trzech niezaliczonych egzaminach, 2 x Daniel Jaruga i 1 x Agnieszka Stachnik i gdybys uwaznie czytala, zauwazylabys, ze Daniela sobie chwalilam. Pomimo oceny negatywnej, nie pisalam, ze jest "be".Glownie chodzi o ich zachowanie. Jedni potrafia byc normalni ( odpowie "dzien dobry", usmiechnie sie, da Ci szanse wykazac sie, ufa Tobie bo skoro podchodzisz do egzaminu to kurs masz ukonczony i podstawy opanowane a nie stoi przed autem naburmuszony, mierzy Cie wzrokiem jakbys przyszla na casting i z ironicznym usmieszkiem pogania, polecenia wydaje od "niechcenia" i na czole ma wypisane " nie spinaj sie tak bo i tak szybko wrocimy do ZORD". I czlowiek zamiast sie skupic na jezdzie patrzy na "chodzaca stope" egzaminatora badz na rece, ktore lada moment moga wyladowac na Twojej kierownicy ).

#1100 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 06:42:06

Dami, ale jestes facetem wiec masz szanse u niej zdac ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych