Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZORD - Koszalin

2136 odpowiedzi w tym temacie

#1801 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 12:12

Witam,
Ja może uderzę troche z innej strony w ZORD.
Niedługo mam egzamin praktyczny, za który zapłaciłem jeszcze przed 19 stycznia ( zmiana formy zdawania teorii i cennika tych "przyjemności". Ku mojemu zdziwnieu dzis dostaje SMS z informacją iż mam dopłacić do egzamin w związku ze zmianami cen... WTF
Ponoć prawo nie działa wstecz... może się mylę, a poza tym traktując egzamin jako usługę, to wykupiłem tę usługę przed zmianami cen (co ztego że wykonanie usługi będzie po zmianach)... Jest to troche nie fair i wygląda tak jakby chcieli nieco podreperować deficyt finansowy wynikający z mniejszej liczby przystępujących do egzaminu praktycznego...
Z drugiej strony ta kobieta w okienku mogła mnie uprzedzić że w związku z tym że będę zdawał po zmianach to będę musiał dopłacić.... wrrrrr

#1802 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 13:15

Witam,
Niedługo mam egzamin praktyczny, za który zapłaciłem jeszcze przed 19 stycznia ( zmiana formy zdawania teorii i cennika tych "przyjemności". Ku mojemu zdziwnieu dzis dostaje SMS z informacją iż mam dopłacić do egzamin w związku ze zmianami cen... WTF
Ponoć prawo nie działa wstecz... może się mylę, a poza tym traktując egzamin jako usługę, to wykupiłem tę usługę przed zmianami cen (co ztego że wykonanie usługi będzie po zmianach)... Jest to troche nie fair i wygląda tak jakby chcieli nieco podreperować deficyt finansowy wynikający z mniejszej liczby przystępujących do egzaminu praktycznego...
Z drugiej strony ta kobieta w okienku mogła mnie uprzedzić że w związku z tym że będę zdawał po zmianach to będę musiał dopłacić.... wrrrrr

To nie ZORD o tym decyduje, tylko minister, a wiadomo, że Polska jest państwem absurdu, więc na wszystko trzeba być przygotowanym. Zapewne niestety będziesz musiał dopłacić...

#1803 Ewelina987

Ewelina987

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 06 luty 2013 - 14:16

Dami to taki maly spammerek, ktory wybral sobie ten jeden temat na calym forum i nabija sobie ilosc postow. Czesto niestety odnosze wrazenie ze nie mysli o tym co pisze, byle tylko napisac, tak jak bylo w tym wlasnie przypadku :)

a co do Ewelinki :)
data listopad 2011

czasy obecne

Dołączona grafika

Ja kurs prawa jazdy rozpoczęłam w pazdzierniku 2012 roku a to po prostu zbieżność nicków i nic więcej :)

#1804 Ewelina987

Ewelina987

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 06 luty 2013 - 14:27

Witam,

Hehe ja na egzamin zapisałam się 3 stycznia i tak samo musiałam dopłacać... Porażka :)

#1805 Ewelina987

Ewelina987

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 06 luty 2013 - 14:28

Ewelina trzymam kciuki :) wierze w ciebie ze teraz zdasz

Dziękuję bardzo.. :) Ja mam taką nadzieję, bo ten stres jest nie do wytrzymania ;)

#1806 ~danuta~

~danuta~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 11:41

witam serdecznie. dzisiaj zdawałam egzamin z moja kolezanka ja nie zdałam poniewaz egzaminator stwierdzil ze najechlam na linie na łuku ok moge sie zgodzic chociz wiem ze na plcu uinstruktora robiłam tak samo i wszystko było dobrze natomiast moja kolezanka perfekcyjnie pokonała plac i dojezdajac do pierwszego ronda egzaminator probował jej wmowic ze wymusiła pierwszenstwo elce gdzie dziewczyna w samochodzie nauki jechala prawym pasem z prawym kierukniem czylisygnalizujac ze wjezdza do ZORDU a ona jednak postanowiła ze pojdzie sobie prosto kolezaka widzac ze kolesiowa skreca postanowila ruszyc i wtedy egzminator wcsnal jej hamulec. najpierw stwierdzil ze wymuszenie lec po tym ja ona mu wytłumaczyla sytuacje to jednak zienIL zdanie i powiedzial z nie zachowala szcgolnej ostroznosci. ludzie przeciez to jest chore!! a zapewne gdyby nie ruszyła wcale powiedzialby ze nie korysta z sytuacji co rowniez jest ocenine jako blad. limit im siewycerpał i wszystkich uwalali jak leci.kos powinien sie tym wrszcie zainteresowac bo oni robia co chca

#1807 Dami

Dami

Swojak

• PipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 07 luty 2013 - 18:57

Ojj wiem Ewelinko987 mialem to samo nigdy wiecej zordu :)

#1808 ~krzys~

~krzys~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 20:56

Jak będziesz zdawał w Bydgoszczy to dowiedz się na temat ulicy Cichej.Ulubione miejsce egzaminatorów-99% z nich wybiera tą uliczkę,bo jest dość szczególna....
Powodzenia

Wiec tak dla swiadomosci własnie wróciłem z Bydgoszczy dlaczego bo word w koszalinie nie rejstruje na egzaminy nie działa program do utworzenia profilu kandydata na kierowce ,najblizszy word to Bydgoszcz wiec tam pojechałem i załatwiłem sprawe ,mozna liczyc tez na wyrozumiałeosc i dogodne terminy ,w koszalinie nie wiadomo kiedy ruszy ten badziew ja czekałem 2 tyg i szanowny pan kierown ik nnic nie wie i wiedziec nie bedzie bo pierdzi w stołek i go nic nie interesuje .wiec jezeli skonczyłes nauke jazdy dostajesz profil pkk to wal do Bydgoszczy od razu na koszalin szkoda czasu .

#1809 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 21:45

Wiec tak dla swiadomosci własnie wróciłem z Bydgoszczy dlaczego bo word w koszalinie nie rejstruje na egzaminy nie działa program do utworzenia profilu kandydata na kierowce ,najblizszy word to Bydgoszcz wiec tam pojechałem i załatwiłem sprawe ,mozna liczyc tez na wyrozumiałeosc i dogodne terminy ,w koszalinie nie wiadomo kiedy ruszy ten badziew ja czekałem 2 tyg i szanowny pan kierown ik nnic nie wie i wiedziec nie bedzie bo pierdzi w stołek i go nic nie interesuje .wiec jezeli skonczyłes nauke jazdy dostajesz profil pkk to wal do Bydgoszczy od razu na koszalin szkoda czasu .

Chyba WORD-y w Szczecinie, Słupsku czy nawet Pile są bliżej niż w Bydgoszczy. Zależy w jakim rejonie województwa mieszkasz.

#1810 ~Mały~

~Mały~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 09:06

Zazdrościsz?Sam też dostalem "kredyt zaufania".
Popełniłem ze 4ry błędy,ale egzaminator powiedział że umiem jezdzic,a dopiero w czasie jazdy po miescie nabiore doswiadczenia.
Obrzydliwi jesteście!
Jak tylko komuś sie udało zdać to donieść,ukarać,pomówić.
Tylko dlatego,że Wam się nie udało.
Wstyd!

jezeli to prawda, to to sie nadaje do prokuratury! jaki "kredyt zaufania"?!? jezeli jako jedna z nielicznych zdalas teorie 31 stycznia, zdawalas caly egzamin od razu i masz na imie Katarzyna, to nie bedzie trudno ustalic personaliow twoich i egzaminatora! ja tego tak nie zostawie! skandal - to malo powiedziane! najprawdopododobniej bedziesz musiala zdawac egzamin jeszcze raz, czego zycze innym wspoluzytkownikom drog, zeby nie bylo potem tyle wypadkow z "fuksiarskimi" "kierowcami" w roli glownej! trzeba bylo siedziec cicho Kasiu, a nie chwalic sie publicznie zlamaniem prawa przez egzaminatora!

#1811 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 14:49

Zazdrościsz?Sam też dostalem "kredyt zaufania".
Popełniłem ze 4ry błędy,ale egzaminator powiedział że umiem jezdzic,a dopiero w czasie jazdy po miescie nabiore doswiadczenia.
Obrzydliwi jesteście!
Jak tylko komuś sie udało zdać to donieść,ukarać,pomówić.
Tylko dlatego,że Wam się nie udało.
Wstyd!

To Ciebie też trzeba było zgłosić do prokuratury. Koniec, krótka piłka, do pierdla albo na kolegium i jeszcze raz zdawać prawo jazdy.

#1812 ~wojtas szara rzeczywistosc~

~wojtas szara rzeczywistosc~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 15:31

Szczecin Słupsk Piła nie rejstruje ,najblizej działajacym wordem jest Bydgoszcz maja program wytworni papierów wartosciowych który działa w przeciwienstwie tego badziewia które jest w Koszalinie .wiec Bydgoszcz była najblizszym miejscem gdzie mogłem sie zapisac na egzamin

#1813 ~wojtas szara rzeczywistosc~

~wojtas szara rzeczywistosc~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 15:43

Szczecin Słupsk Piła nie rejstruje ,najblizej działajacym wordem jest Bydgoszcz maja program wytworni papierów wartosciowych który działa w przeciwienstwie tego badziewia które jest w Koszalinie .wiec Bydgoszcz była najblizszym miejscem gdzie mogłem sie zapisac na egzamin

a tak ogólnie to jestem zawiedziony ogromnie panem kierownikiem tego burdelu ponieważ dwa tygodnie straciłem czekajac na odp w koncu jak czwarty raz sie pojawiłem to z wielkim fochem ze zawracam mu d*** która pierdzi w stołek odburknał abym do Bydgoszczy sobie jechał i tam zdawał wiec panie kierowniku posyłam ci olbrzymiego czarnego pytonga prosto w kakaowe .

#1814 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 19:30

Do dyra było iść a nie gadać z personelem pomocniczym

#1815 ~kursantka~

~kursantka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 09:38

Ośrodek egzaminujący potencjalnych kierowców po raz kolejny pokazuje iż mimo wproadzenia kamer nie zmieniło się nic!! Aby zdać porzebne jest ogrom szczescia!! Albo ilość egzaminów - skoro już po raz 10 to można go przepuścić... Tak to zapewne wygląda!! Nie wierye w to, i jest inacyej!! Samzch egzaminatorw jest zapewne wicej niz zdajacych!! Przeciez to skandal!! Z czegos trzeba isc utrzynac a skd wyiac pieniki na ich wyplaty??!! Oczywiscie ze z kilkakrotnzch egzaminoiw... Cakiem niedawno w momencie gdz wjechal mi na droge rowerzysta egyaminator przerwal moj egzamin. Natomiast sam wracajacdo osrodka egyaminujacego pokaza jak si jedyi prawidlowo!! Tak mu sie spieszylo ze zachaczyl o zbliyajaca sie ciezarowke urzwajac pryz tzm lusterko!!
Mysle ye jesli nic z tym nie yrobimz wowcza moze byc kiepsko.... Czy ktos ma jakis pomzs!!??
Poydrawiam

#1816 ~Psica~

~Psica~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 22:23

Mam dobry pomysł, żeby przed egzaminami teoretycznym albo praktycznym, każdy musiał pisać dyktando ortograficzne. Osoby, które nie zdałyby, automatycznie otrzymywałyby dożywotni zakaz podchodzenia do egzaminów na prawo jazdy. Myślę, że wtedy twój problem, już na początku sama byś rozwiązała.

#1817 ~ZŁA:(~

~ZŁA:(~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 16:26

KTO SIĘ UCZYŁ U PANA ALBINA PAWEŁCZYKA? (BATON). BO TEN INSTRUKTOR TO PORAŻKA NIE POLECAM.

#1818 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 12:25

Witam czytam i slucham o tym co sie dzieje w koszalinskim ZORD zreszta juz sie wypowiadalem na ten temat wczesniej troszeczke teraz pracuje za granica -niemcy postanowilem tu zdawac egzaminy -patrz wczesniejsze opisy za nauke -tz jazdy na WV Golf za godz place 30E czyli dla nas troszke drogo za caly kurs 289E a za paluch z pytaniami placilem 50E sa one troszke zle zformulowane ale da sie zyc i odpowiedzi sa prawie idealne nie powiem ze nierobje bledow bo je robje jak na razie i w marcu zdaje egzamin bez zadnych udziwnien z"" uczacym mnie jazdy """ czyli on ma pod piecza niby moje ewentualne bledy jakie zrobje choc jak z nim jechalem to stwierdzil ze mam nawyki starego kierowcy bo jak wczesniej nadmienialem kulam sie jakos bezprawka i wypadku juz 4lata i gosc stwierdzil przejdziesz egzamin teoretyczny to i powinienes zdac na praktycznym bez problemu wiec naprawde podziwiam tych naszych trzasnientych egzaminatorow na prawko oby tak dalej a nie beda mieli chyba zadnej pracy !!!! daj im boze by tak mieli !!!!---- co do wypowiedzi tz GOSCI GOSCI za to pisownia nie poprawna ortografia i temu podobne pier***y jak sie nie podoba to nie czytac po ki "H" tu wchodzicie oi rozpisujecie sie nie na temat jelopy jak tak poprawnie piszecie i mowicie w j polskim to na nauczac w szkolach !!!

#1819 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 18:22

Witam czytam i slucham o tym co sie dzieje w koszalinskim ZORD zreszta juz sie wypowiadalem na ten temat wczesniej troszeczke teraz pracuje za granica -niemcy postanowilem tu zdawac egzaminy -patrz wczesniejsze opisy za nauke -tz jazdy na WV Golf za godz place 30E czyli dla nas troszke drogo za caly kurs 289E a za paluch z pytaniami placilem 50E sa one troszke zle zformulowane ale da sie zyc i odpowiedzi sa prawie idealne nie powiem ze nierobje bledow bo je robje jak na razie i w marcu zdaje egzamin bez zadnych udziwnien z"" uczacym mnie jazdy """ czyli on ma pod piecza niby moje ewentualne bledy jakie zrobje choc jak z nim jechalem to stwierdzil ze mam nawyki starego kierowcy bo jak wczesniej nadmienialem kulam sie jakos bezprawka i wypadku juz 4lata i gosc stwierdzil przejdziesz egzamin teoretyczny to i powinienes zdac na praktycznym bez problemu wiec naprawde podziwiam tych naszych trzasnientych egzaminatorow na prawko oby tak dalej a nie beda mieli chyba zadnej pracy !!!! daj im boze by tak mieli !!!!---- co do wypowiedzi tz GOSCI GOSCI za to pisownia nie poprawna ortografia i temu podobne pier***y jak sie nie podoba to nie czytac po ki "H" tu wchodzicie oi rozpisujecie sie nie na temat jelopy jak tak poprawnie piszecie i mowicie w j polskim to na nauczac w szkolach !!!

Widzę, że uprzedzasz fakty, co absolutnie nie zmienia tego, że jesteś nieuk i analfabeta, a do tego matoł jeżdżący bez uprawnień.

#1820 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 18:45

Widzę, że uprzedzasz fakty, co absolutnie nie zmienia tego, że jesteś nieuk i analfabeta, a do tego matoł jeżdżący bez uprawnień.

W ogóle dziwię się, że to zrozumiałeś, co ten człowiek "napisał". PODZIW :D Bo w tym czymś ani ładu, ani składu, nie wiadomo o co mu chodzi, w tych wylanych żalach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych