Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZORD - Koszalin

2117 odpowiedzi w tym temacie

#1801 moni@

moni@

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 17 luty 2013 - 19:44:55

Bardzo merytoryczny był twój poprzedni:

post. Tępaku forumowy.

Jesteś w stanie logicznie wytłumaczyć, co on miał znaczyć i co wspólnego miał z tym tematem? :blink:

Wiesz w taki sposób nie będziemy wcale rozmawiać.Mam pytanie podobne do Twojego.Co wspólnego z tym tematem ma ten emot. po znaku zapytania?

#1802 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 20:17:38

Co wspólnego z tym tematem ma ten emot. po znaku zapytania?

Odpowiedź jest prosta i logiczna. Wyraża zdumienie i niedowierzanie, że coś takiego:

:)

można wkleić i uważać, za merytoryczny głos w dyskusji,a jest to tylko najzwyklejsze zaśmiecanie forum.

PS. Nadal się będziesz migać od odpowiedzi na moje pytanie?

#1803 Tusia

Tusia

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 18 luty 2013 - 06:25:20

Nie ma tu nikogo kto jest w trakcie robienia prawka albo zdawania egzaminów? ;)

coraz bliżej mojego egzaminu..... :o

powiedz kiedy to nie bedziemy wychodzic na ulice!

#1804 moni@

moni@

Swojak

• PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 18 luty 2013 - 08:48:20

Nie muszę Ci odpowiadać na pytania, które z merytoryką nie mają nic wspólnego-to jest wolny kraj.Myślę, że poziom Twojej agresji spowodowany jest anonimowością w sieci,a nazywanie kogoś tępakiem forumowym świadczy tylko o Twoim odreagowaniu skrywanych w realnym zyciu frustracji.Trochę kultury!

#1805 Ewelina987

Ewelina987

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 18 luty 2013 - 11:06:13

No i oblałam ... Wiecie co... Nie mam już siły na to wszystko.
Trzeci raz... Piszcie sobie co chcecie, pewnie myślicie ze nie umiem jezdzic ,
że w ogole nie powinnam mieć prawka bo to przecież takie proste ze zadna filozofia zdać za pierwszym razem..
Ten stres mnie wyniszcza. Kolejne 140 zł + godziny ..
Najgorsze jest to , że przestaje wierzyć w swoje umiejętności.
Jest mi strasznie przykro.....
Miałam dzisiaj taką nadzieję , że może nie będę musiała tam wracać , że może tym razem mi się uda.....
:(

#1806 Tusia

Tusia

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 18 luty 2013 - 16:44:20

to bylo do przewidzenia, nie martw sie, glowa do gory, zaraz wpadnie Dami i Cie przytuli :)

#1807 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 17:04:21

Nie muszę Ci odpowiadać na pytania, które z merytoryką nie mają nic wspólnego-to jest wolny kraj.Myślę, że poziom Twojej agresji spowodowany jest anonimowością w sieci,a nazywanie kogoś tępakiem forumowym świadczy tylko o Twoim odreagowaniu skrywanych w realnym zyciu frustracji.Trochę kultury!

Nie odpowiadasz, bo nie umiesz sensownie odpowiedzieć. Bardzo wiele za to z "merytoryką" miał ten:

:)

post w Twoim wykonaniu. Tępactwo forumowe dla takiej "radosnej" twórczości to bardzo łagodne określenie.

#1808 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 17:09:59

No i oblałam ... Wiecie co... Nie mam już siły na to wszystko.
Trzeci raz... Piszcie sobie co chcecie, pewnie myślicie ze nie umiem jezdzic ,
że w ogole nie powinnam mieć prawka bo to przecież takie proste ze zadna filozofia zdać za pierwszym razem..
Ten stres mnie wyniszcza. Kolejne 140 zł + godziny ..
Najgorsze jest to , że przestaje wierzyć w swoje umiejętności.
Jest mi strasznie przykro.....
Miałam dzisiaj taką nadzieję , że może nie będę musiała tam wracać , że może tym razem mi się uda.....
:(

Spróbuj wziąć parę godzin w szkole u Bubnowicza na Boh.Warszawy.
Ale weź takiego starego instruktora-na pewno facet po 60tce.
(nie pamiętam imienia,ale starszy Pan)
Mnie nauczył więcej przez 3 godziny niż instruktorzy w Bydgoszczy przez 30 i w Koszalinie(u Bubnowicza) przez 5...
Mimo,że na koniec mnie zdołował i powiedział,że wiele nauki przedemną to poszedłem na egzamin i zdalem bezproblemowo(nawet z pochwałą od egzaminatora)
Tego samego życzę.
Do zobaczenia na drodze.

#1809 Dami

Dami

Swojak

• PipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 18 luty 2013 - 17:51:19

Tusia a zebys wiedziala ze pociesze Eweline987.
Tusia tylko zazdroscisz hah.
nie polecam bubnowicza tez tam byłem
Ewelinko polecam ci szkołę System Rewelacja musze bardziej trzymać kciuki za ciebie :)

#1810 Tusia

Tusia

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 18 luty 2013 - 19:13:23

fakt- zazdroszcze. Zawsze marzylam o tym, aby oblewac egzaminy, chwalic sie tym na forum w oczekiwaniu na <tulimy> od e-loverow.

Brawo, rozgryzles mnie :)

#1811 moni@

moni@

Swojak

• PipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 18 luty 2013 - 20:36:59

Nie odpowiadasz, bo nie umiesz sensownie odpowiedzieć. Bardzo wiele za to z "merytoryką" miał ten:

post w Twoim wykonaniu. Tępactwo forumowe dla takiej "radosnej" twórczości to bardzo łagodne określenie.

Szkoda mi Ciebie,a szczególnie tej ,,Twojej merytoryki''nie kompromituj się więcej :D

#1812 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 05:42:46

Hej Ewelina coś mi nie pasuje, we wcześniejszych postach pisałaś że egzamin masz 19 stycznia a wczoraj był 18. Napewno wczoraj oblałaś ten egzamin?

#1813 ~luzak~

~luzak~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 09:09:05

Hej Ewelina coś mi nie pasuje, we wcześniejszych postach pisałaś że egzamin masz 19 stycznia a wczoraj był 18. Napewno wczoraj oblałaś ten egzamin?

Tak jakby ta zryta Tusia tu pisała..Podobnie drąży i szuka sama nie wie czego :D

#1814 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 13:36:52

Wczoraj byłam z moją siostrą w ZORD-i na egzaminie i widziałam nowych egzaminatorów. Siostra zdała u jednego z nich miał na imię panTomek. Mówiła, że egzaminator był naprawdę spoko. Polecenia wydawał wcześnie, spokojny, miły, na koniec podał rękę i życzył szerokiej drogi. Ja zdawałam w grudniu tamtego roku, zdałam u pana Mąki. Też fajny egzaminator

#1815 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 16:02:48

Dami ;)

Tępaki forumowe "cy cuś"? :)

#1816 Tusia

Tusia

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 19 luty 2013 - 16:47:44

ha, dobre :) Ewelinie juz sie zaczynaja nawet daty mieszac, ale nic dziwnego- gdybym ja zadawala 16 raz...

#1817 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 19:24:55

ha, dobre :) Ewelinie juz sie zaczynaja nawet daty mieszac, ale nic dziwnego- gdybym ja zadawala 16 raz...

Idzie niezłomnie dziewczyna na "rekord", już jej nie zazdrość, że chce zostać celebrytką ZORD-u ;)

#1818 ~bogini~

~bogini~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 18:25:00

Ewelina, gony polecenia jest JERZY SZCZĘŚNIAK z koszalina. naprawde gość dobrze uczy. u niego zdasz bez problemu jak czegoś nie załapiesz to powtarza to 2,3,4 razy asz załapiesz.. muwie ci zmień instruktora, szkoda kasy a teraz egzamin kosztuje 140zł on dopiero zapisuje na egzamin ja zobaczy że na 100% umiesz jeździć. bo tak to szkoda kasy na egzamin bo i tak nie zdasz. Ja chodziłam u Albina Pawełczyka(baton) nie mogłam zdać miałam 6 egzamin i nie zdałam i zmieniłam instruktora na pana Szczęśniaka tak mnie nauczył że zdałąm u niego za 1 razem :) polecam go w stu procentach

#1819 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 21:57:51

Witam a co sądzicie o pzmot czy warto się u nich wybrać na kurs

#1820 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 22:12:09

ZORD słynny dziś był - w radiu mówili, że facet do Bydgoszczy zapier***ał zdać egzamin bo u nas system nie działa. A miało być tak pięknie :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych