Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ZORD - Koszalin

2172 odpowiedzi w tym temacie

#1801 moni@

moni@

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 144 postów

Napisano 18 luty 2013 - 20:36:59

Nie odpowiadasz, bo nie umiesz sensownie odpowiedzieć. Bardzo wiele za to z "merytoryką" miał ten:

post w Twoim wykonaniu. Tępactwo forumowe dla takiej "radosnej" twórczości to bardzo łagodne określenie.

Szkoda mi Ciebie,a szczególnie tej ,,Twojej merytoryki''nie kompromituj się więcej :D

#1802 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 05:42:46

Hej Ewelina coś mi nie pasuje, we wcześniejszych postach pisałaś że egzamin masz 19 stycznia a wczoraj był 18. Napewno wczoraj oblałaś ten egzamin?

#1803 ~luzak~

~luzak~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 09:09:05

Hej Ewelina coś mi nie pasuje, we wcześniejszych postach pisałaś że egzamin masz 19 stycznia a wczoraj był 18. Napewno wczoraj oblałaś ten egzamin?

Tak jakby ta zryta Tusia tu pisała..Podobnie drąży i szuka sama nie wie czego :D

#1804 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 13:36:52

Wczoraj byłam z moją siostrą w ZORD-i na egzaminie i widziałam nowych egzaminatorów. Siostra zdała u jednego z nich miał na imię panTomek. Mówiła, że egzaminator był naprawdę spoko. Polecenia wydawał wcześnie, spokojny, miły, na koniec podał rękę i życzył szerokiej drogi. Ja zdawałam w grudniu tamtego roku, zdałam u pana Mąki. Też fajny egzaminator

#1805 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 16:02:48

Dami ;)

Tępaki forumowe "cy cuś"? :)

#1806 Tusia

Tusia

Bywalec

• PipPipPip
  • 94 postów

Napisano 19 luty 2013 - 16:47:44

ha, dobre :) Ewelinie juz sie zaczynaja nawet daty mieszac, ale nic dziwnego- gdybym ja zadawala 16 raz...

#1807 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 19:24:55

ha, dobre :) Ewelinie juz sie zaczynaja nawet daty mieszac, ale nic dziwnego- gdybym ja zadawala 16 raz...

Idzie niezłomnie dziewczyna na "rekord", już jej nie zazdrość, że chce zostać celebrytką ZORD-u ;)

#1808 ~bogini~

~bogini~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 18:25:00

Ewelina, gony polecenia jest JERZY SZCZĘŚNIAK z koszalina. naprawde gość dobrze uczy. u niego zdasz bez problemu jak czegoś nie załapiesz to powtarza to 2,3,4 razy asz załapiesz.. muwie ci zmień instruktora, szkoda kasy a teraz egzamin kosztuje 140zł on dopiero zapisuje na egzamin ja zobaczy że na 100% umiesz jeździć. bo tak to szkoda kasy na egzamin bo i tak nie zdasz. Ja chodziłam u Albina Pawełczyka(baton) nie mogłam zdać miałam 6 egzamin i nie zdałam i zmieniłam instruktora na pana Szczęśniaka tak mnie nauczył że zdałąm u niego za 1 razem :) polecam go w stu procentach

#1809 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 21:57:51

Witam a co sądzicie o pzmot czy warto się u nich wybrać na kurs

#1810 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 22:12:09

ZORD słynny dziś był - w radiu mówili, że facet do Bydgoszczy zapier***ał zdać egzamin bo u nas system nie działa. A miało być tak pięknie :D

#1811 ~basta~

~basta~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 22:14:13

Na fure was w ogole stac ?
To i sie uczyc trzeba !!!

#1812 ~Vincent~

~Vincent~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 22:25:50

ZORD słynny dziś był - w radiu mówili, że facet do Bydgoszczy zapier***ał zdać egzamin bo u nas system nie działa. A miało być tak pięknie :D

Trzeba było dodac, że gościu co się tak sadzi i do RMF biega to taki kryształowy nie jest. Miał karniaka zdawac ciekawe czy za wódę czy za punkty...
Gdyby zdawał normalnie to inna sprawa a tak... Niech lepiej zamknie gębę i siedzi cicho.

#1813 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 13:06:10

Wczoraj byłam z moją siostrą w ZORD-i na egzaminie i widziałam nowych egzaminatorów. Siostra zdała u jednego z nich miał na imię panTomek. Mówiła, że egzaminator był naprawdę spoko. Polecenia wydawał wcześnie, spokojny, miły, na koniec podał rękę i życzył szerokiej drogi. Ja zdawałam w grudniu tamtego roku, zdałam u pana Mąki. Też fajny egzaminator

Potwierdzam, miałam dziś przyjemność jeździć z tym Panem i rzeczywiście super atmosfera, komunikaty jasne, bez zbędnego utrudniania i stresu. Mimo, że nie zdałam z własnej inicjatywy, to uważam, że taka atmosfera powinna być przy każdym egzaminie.
Pozdrawiam serdecznie

#1814 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 13:32:05

Witam a co sądzicie o pzmot czy warto się u nich wybrać na kurs

Ania, ja uczyłam się w PZM-ot, nie mam żadnych zastrzeżeń co do nauki, ja zdałam za pierwszym podejściem, pozdrawiam.

#1815 ~Materusz~

~Materusz~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 18:31:41

Muwią,że pan Ł. Kuczyński to ..... ja też tak myślałem, jak go kiedyś zobaczyłem to powiedziałem, że nawet nie wsiąde z nim do auta. Ale na moje (nie) szczęscie dosałem właśnie go.A to było jakieś 2 tyg. przed egzaminem.ale wsiadłem i wczle nie jest taki zly, żeby nie powiedzieć miły.No i stalo się zdałem za 1 razem .Ale to bylo w maju 2012r. Dziękuje też Adamowi K. i nauce jazdy EKSPRESS

#1816 ~ZORD~

~ZORD~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 01:34:13

Do zdających jakoś niedawno :
wychodzi łuk na zordzie przy 1 obrocie w prawo na pierwszym pachołku?

#1817 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 09:12:48

Czwsc wszystkim Ja zdalen za drugim razem.za pierwszym to mozna poeiedziec ze na wlasne zyczenie nie zdalen dlatego wiedzialem ze zle zrobilem i koniec tematu byl ale udali mi sie nie stresowalem sie jechalem jak bym sam jechal mialem to gdzies ze obok siedzi stary piernik tak wiec wszystkim powodzenia zycze a jaj juz bedzoecie kolo zorsu to powiec sobie o wielki zordzie :-) :-) :-)

#1818 Młody Koszalinianin

Młody Koszalinianin

Swojak

• PipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 22 luty 2013 - 10:56:05

Do zdających jakoś niedawno :
wychodzi łuk na zordzie przy 1 obrocie w prawo na pierwszym pachołku?

Lewy, trzy plus, zacisk, na szuter...

#1819 menda

menda

Bywalec

• PipPipPip
  • 76 postów

Napisano 22 luty 2013 - 18:49:42

Czwsc wszystkim Ja zdalen za drugim razem.za pierwszym to mozna poeiedziec ze na wlasne zyczenie nie zdalen dlatego wiedzialem ze zle zrobilem i koniec tematu byl ale udali mi sie nie stresowalem sie jechalem jak bym sam jechal mialem to gdzies ze obok siedzi stary piernik tak wiec wszystkim powodzenia zycze a jaj juz bedzoecie kolo zorsu to powiec sobie o wielki zordzie :-) :-) :-)

Przeczytałeś to, zanim kliknąłeś na "dodaj odpowiedź"? :unsure: :wacko: M A S A K R A :mellow:

#1820 ~karny~

~karny~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 19:34:03

Trzeba było dodac, że gościu co się tak sadzi i do RMF biega to taki kryształowy nie jest. Miał karniaka zdawac ciekawe czy za wódę czy za punkty...
Gdyby zdawał normalnie to inna sprawa a tak... Niech lepiej zamknie gębę i siedzi cicho.

no najlepiej niech wszyscy zamilkną ,a dymać bez mydła dalej będą ,karny nie karny ale to co się dzieje to paranoja

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych