Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zostań konsultantką(em) ORIFLAME!

oriflame kosmetyki praca dodatkowa

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Małgorzata Biały~

~Małgorzata Biały~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 11:04:52

Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi, wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć, lubisz niezależność i nienormowany czas pracy, chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną, warto zastanowić się nad podjęciem pracy jako konsultant firmy Oriflame.
Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków, zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej-17 katalogów w ciągu roku.Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Dla Nowych Konsultantów program "Witamy",a w nim kupony na zakupy o wartości 90zł oraz próbki za 1zł! Zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży oraz nagrodę od Lidera. Chętnie udzielę dodatkowych informacji!

www.my.oriflame.pl/gisia

Zapisując się u mnie woda toaletowa w nagrodę!

Małgorzata Biały, GG 9052425, Malgorzata.Bialy@oriflame.biz, Tel.606638894

#2 ~~gisia~~

~~gisia~~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2009 - 17:27:13

Dołącz do ORIFLAME-wpisowe 1zł.Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj dla siebie taniej niż w katalogu!Brak minimalnej kwoty zamówienia,nagrody-bony na zakupy o wartości 90zł!Info: GG 9052425.Zapisując się u mnie woda toaletowa w nagrodę

#3 ~Strychu~

~Strychu~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2009 - 19:58:35

I myślisz, że znajdzie się jakiś idiota, który nabierze się na ten kant? Wpieprzyłaś się, to sama spróbuj sprzedać co ci wcisnęli i nie zawracaj głowy normalnym ludziom.

#4 ~~gisia~~

~~gisia~~
  • Goście

Napisano 17 maj 2009 - 20:37:15

Po pierwsze przydałoby się trochę kultury i wychowania. Pana zachowanie na normalne nie wygląda bo w dziwny sposób wyładowuje Pan swoje frustracje.

Po drugie skąd od razu oskarżenie o jakieś kanciarstwo skoro nawet nie wie Pan o czym pisze.

Po trzecie skąd podejrzenie, że ktokolwiek coś mi wcisnął i ja to teraz jak to Pan ładnie ujął wciskam dalej?!

Mój ostatni komentarz do Pana wypowiedzi - łatwiej jest kogoś obrażać i wypisywać jakieś oszczerstwa, bo wtedy czuje się Pan podbudowany i dowartościowuje się, niż zabrać się do pracy i próbować naprawdę coś w życiu osiągnąć.

Ogłoszenie jest ogłoszeniem, jeśli ktoś będzie zainteresowany to serdecznie zapraszam do kontaktu, chętnie wszystko wyjaśnię i zaprezentuje. Osoby nie zainteresowane mogą ignorować ten wątek. Jestem otwarta na dyskusję, na krytykę również - byleby to była krytyka merytoryczna i konstruktywna, a nie rzucanie jakichś bezpodstawnych oskarżeń.

Uaktualniam też ogłoszenie:

Dla nowych konsultantów atrakcyjne bony na zakupy w Programie Witamy o wartości 90 zł oraz nagrody w programie lojalnościowym. W Oriflame masz różne możliwości:
1. Możesz zamawiać tylko na własne potrzeby ze zniżką - bez obowiązku zamawiania co miesiąc czy za określoną kwotę. Oszczędzasz na własnych zakupach!
2. Możesz sprzedawać kosmetyki, rozdając katalogi znajomym i nie tylko - marża 30%.
3. Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię 3-21% od sprzedaży całej grupy.
Czeka na Ciebie własna strona www na firmowym serwerze, Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami.Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia.Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Dodatkowa oferta - suplementy diety - WELLNESS BY ORIFLAME

Zapisując się u mnie woda toaletowa w nagrodę.

www.my.oriflame.pl/gisia

Małgorzata Biały, GG 9052425, Malgorzata.Bialy@oriflame.biz, Tel.606638894

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2009 - 00:18:46

Typ miał racje! Co tu za szajs chcesz wmusić ludziom? Jak chcesz to możemy wyskoczyć na solo i ci wybiję te przekręty z tego cwaniaczkowatego łba.

#6 ~~gisia~~

~~gisia~~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 18:42:58

Dołącz do ORIFLAME-wpisowe 1zł.Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj dla siebie taniej niż w katalogu!Brak minimalnej kwoty zamówienia,nagrody-bony na zakupy o wartości 90zł!Info: GG 9052425.Zapisując się u mnie woda toaletowa w nagrodę!

#7 ~wiem~

~wiem~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 19:30:54

To jest oczywiście kant. Wpłacając tzw. "wpisowe" zgadzacie się zasilać co miesiąc konto tej oszustki i płacicie wysokie odszkodowania w przypadku wycofania się. Stań babo na giełdzie z tym co ci wcisnęli, a nie oszukuj ludzi.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 21:12:15

Dołącz do ORIFLAME-wpisowe 1zł.Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj dla siebie taniej niż w katalogu!Brak minimalnej kwoty zamówienia,nagrody-bony na zakupy o wartości 90zł!Info: GG 9052425.Zapisując się u mnie woda toaletowa w nagrodę!

SZKODA ŻE NIE PAPIER TOALETOWY ZE SZCZOTKĄ DO KIBLA! POCZEKAJ GISIA NA PEWNO JAKIŚ DUREŃ SIĘ ZNAJDZIE CO CI UWIERZY. PO W KOŃCU WYGRAŁO WYBORY, NO NIE? :D

#9 ~aniazori~

~aniazori~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 00:14:30

Poznaj całą prawdę o Oriflame! Bez żadnych inwestycji stwórz wyjątkowy biznes, który uczyni cię niezależną! Dołącz do grupy nowoczesnych konsultantek Oriflame, które pracują głównie przez Internet. Skorzystaj z rewolucyjnej metody OriNet, która sprawi, że Twoje zyski będą rosły dużo szybciej niż innych konsultantek. Pobierz bezpłatne Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego o Oriflame! www.aniazori.mojeori.pl

#10 Małgorzata Biały

Małgorzata Biały

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 29 listopad 2009 - 19:28:13

Usunięte przez moderatora.

Użytkownik maryjan edytował ten post 05 maj 2010 - 11:17:02
Reklama

#11 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 25 luty 2010 - 12:38:53

Zapraszam Cię na moją stronę, która jak myślę może Cię bardzo zainteresować.
Czy słyszałeś już może o grupie MojeOri? Jest to grupa konsultantek Oriflame
działających wg nowej metody OriNet. Dzięki niej można stworzyć swój mały biznes
pracując głównie w Internecie, praktycznie bez jakichkolwiek nakładów
finansowych. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam na moją stronę – tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.
Adres mojej strony to www.pa.mojeori.pl
Pozdrawiam
Ola

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2010 - 15:26:18

Ola czy Majka ?

#13 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 10:30:10

Zapraszam Cię na moją stronę, która jak myślę może Cię bardzo zainteresować. Czy
słyszałaś już może o grupie MojeOri? Jest to grupa konsultantek Oriflame
działających wg nowej metody OriNet. Dzięki niej można stworzyć swój mały biznes
pracując głównie w Internecie, praktycznie bez jakichkolwiek nakładów
finansowych. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę – tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.
Adres mojej strony to www.ola.mojeori.pl

#14 asiaoriflame

asiaoriflame

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 12:46:19

Niezależnie od wykształcenia, miejsca zamieszkania, doświadczenia.

Praca jest prosta i przyjemna. Polega na pokazywaniu katalogu
znajomym i zbieraniu od nich zamówień.
Na każdym sprzedanym produkcie zarabiasz 30%.
Dodatkowo kupujesz
tanio kosmetyki dla siebie i najbliższych.

ODE MNIE OTRZYMASZ:
-Aktualny katalog
Aktualny cennik

Pomoc w stawianiu pierwszych kroków i stały kontakt.
A to wszystko bez skomplikowanych umów oraz bez jakiegokolwiek
przymusu. Z Oriflame możesz tylko zyskać.

Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę:

http://my.oriflame.pl/asiamlynarczyk
joanna.mlynarczyk@oriflame.biz
GG 2232937, tel. 512448201

#15 ~oriflameklub~

~oriflameklub~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 13:55:40

Poświęcasz swój czas ale masz super efekty finansowe.Praca w 80% przez internet .Każdy może się jej podjąć niezależnie od wieku i wykształcenia,nawet osoby nieśmiałe.Nie podejmujesz żadnego ryzyka bez kosztów.
Przez internet budujesz grupe sprzedażową zarobki do roku czasu 3000zł i rosną.Poświęcasz kilka godzin dziennie i sama decydujesz kiedy i ile pracujesz,efekty są bardzo szybko widoczne-nowoczesna metoda.Zbierasz dodatkowo zamówienia albo kupujesz na swoje potrzeby 30%taniej te produkty i korzystasz z wyprzedaży dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame.Szybka dostawa kosmetyków,płatność za kosmetyki 2 tygodnie od momentu złożenia zamówienia.

Zobacz poradnik multimedialny za darmo na www.oriflame-klub.pl jeszcze wpisowe za 1 zł szybko się decyduj.Dołącz do mojej grupy a pomogę ci zarobić,dorobić mieć za darmo te kosmetyki.

#16 ~Biuro Regionalne Oriflame~

~Biuro Regionalne Oriflame~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2010 - 11:57:05

Powyższy wpis nie do końca oddaje istotę pracy w Oriflame. Poniżej przedstawiam ofertę Biura Regionalnego w Szczecinku. Jesteśmy oficjalnym autoryzowanym przedstawicielem Oriflame Poland. Nie jesteśmy anonimowi, nasza firma / Biuro Regionalne Oriflame/ jest znana w Szczecinku, poniżej przedstawiam naszą ofertę.
Zapraszamy do Biura Regionalnego ORIFLAME w Szczecinku, ul. Bohaterów Warszawy 31-35 pokój 308 /biurowiec przy galerii Aria, wejście od strony ulicy Podwale/. Biuro jest czynne w poniedziałki, środy i czwartki, w godz. 13.00-18.00. W miłej i sympatycznej atmosferze, przy kawie lub herbacie dowiesz się wszystkiego o firmie Oriflame. Oferujemy doskonałe naturalne szwedzkie kosmetyki, biżuterię, dodatki do ubioru i produkty Wellness by Oriflame. Podstawowe i najbardziej popularne kosmetyki oraz próbki pomadek, kremów, wód toaletowych i perfum posiadamy w Biurze. Zapoznasz się z Planem Marketingowym Oriflame, Programem Witamy i Programem Lojalnościowym. Dowiesz się jak taniej kupować kosmetyki. Zbadasz za darmo cerę. Dobierzemy na tej podstawie odpowiedni program pielęgnacyjny. Otrzymasz informację o darmowych szkoleniach kosmetycznych prowadzonych w Biurze przez profesjonalną kosmetyczkę Oriflame. Otrzymasz Kartę Stałego Klienta uprawniającą do, otrzymania za darmo aktualnego katalogu oraz do zniżek przy zakupie. Jeśli zdecydujesz się by zostać Konsultantką otrzymasz pełne wsparcie i pomoc z naszej strony. Jeśli więc mieszkasz w Szczecinku lub w jego okolicach, bądź jesteś przypadkiem w naszym pięknym mieście wstąp do nas. Jeśli nie, to prześlij sms-a / oddzwonimy/, lub prześlij maila. Tel. 698381827, 609281652. Mail. br.szczecinek@oriflame.biz. Zapraszamy.

#17 ~~joannap124~~

~~joannap124~~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 13:08:46

Zapisz się do Oriflame już dziś:

KUPUJ:
- dla siebie kosmetyki
- za ile chcesz i kiedy chcesz
- z kartą stałego klienta,
SPRZEDAWAJ:
- prezentując Katalogi i zbierając zamówienia zyskujesz na każdym kosmetyku marże 30%
- zdobywaj atrakcyjne prezenty i rabaty
- zarobisz na kosmetyki dla siebie lub na cokolwiek innego

ZARABIAJ:
- zapraszając innych do Oriflame
- tworząc grupę, tworząc zespól, własny biznes i pracując na własny rachunek
- rozwijając się i czerpiąc satysfakcję z budowania własnej struktury sprzedaży

DLA KONSULTANTÓW PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE A W NICH CENNE ZESTAWY KOSMETYKÓW TYLKO ZA 1 ZL

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY WSZYSTKICH OD 16 ROKU ŻYCIA

Kontakt:
gg2232937;
joanna.mlynarczyk@oriflame.biz;
http://my.oriflame.pl/asiamlynarczyk

512448201

#18 asiaoriflame

asiaoriflame

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 10:35:54

Aktualnie gdy zapiszesz sie do Oriflame w terminie 22.03-11.04 i zlozysz zamowienie otrzymasz:
- wode toaletowa Giordani Gold limitowana edycje za 1zl;
-możliwosc zakupu nowej wody toaletowe Chiffon za 15,90;
- za 1zl do wyboru zestaw Giordani white gold (woda perfumowana + krem) lub Giordani Man (woda
toaletowa+antyperspirant);
-mozliwosc zakupu za 1zl zestaw probek przydatnych do pracy itp.

#19 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 15:56:10

Kto powiedział, że praca musi być nudna? Gdzie jest napisane, że tylko po studiach masz szansę na dobre zarobki? Wejdź na http://www.asia-oriflame.pl.pl i zapoznaj się z ofertą współpracy. Dostaniesz ode mnie narzędzia, które pozwolą Ci dorobić lub stale zarabiać ile tylko chcesz, także za pośrednictwem Internetu.

#20 ~AgnieszkaMojeori~

~AgnieszkaMojeori~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 17:58:35

Witam,
Jestem konsultantką Oriflame.
Oriflame to sposób na tanie, a z czasem nawet bezpłatne kosmetyki.
To również droga do stworzenia wyjątkowego, dochodowego biznesu, który sprawi, że staniesz się na prawdę niezależna!
Zostań konsultantką (a może konsultantem drodzy Panowie ) firmy Oriflame.

Zarabiaj duże pieniądze za pomocą OriNet w grupie Mojeori.
OriNet pozwala stworzyć swój mały biznes pracując głownie w Internecie, praktycznie bez jakichkolwiek nakładów finansowych.

Wejdź na http://agnieszka.mojeori.pl/
Tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.

Oto kilka korzyści:

-Kupujesz PRODUKTY BEZ 30% MARŻY w specjalnej cenie dla Klubowiczów Oriflame. Różnica pomiędzy ceną katalogową, a ceną konsultancką jest Twoim zyskiem. Oczywiście możesz zamawiać kosmetyki wyłącznie dla siebie i swojej rodziny. Jesteś własnym szefem i sama decydujesz o swoich zarobkach.

-Wykorzystujesz Internet by zarabiał dla Ciebie.

-W naszej grupie wszyscy sobie pomagamy stawiać pierwsze kroki - nigdy nie zostaniesz sama. Do grupy MojeOri należą dziewczyny z całej Polski. Wszystkie kontaktujemy się przez Internet, wymieniamy doświadczenia, opowiadamy o swoich nowych pomysłach i sukcesach akcji marketingowych.

-BAW SIĘ DOSKONALE! Spotkaj nowych ludzi i nawiąż nowe przyjaźnie. Weź udział w wielu ciekawych spotkaniach.

-Zarabiaj dużo więcej niż inne konsultantki. W grupie MojeOri szybko osiągniesz sukces!

Wejdź na moją stronę http://agnieszka.mojeori.pl/ i sprawdź co możesz zyskać!

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oriflame, kosmetyki, praca, dodatkowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych