Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zwrot podatku z zagranicy

zwrot podatku z zagranicy zwrot podatku z holandii zwrot podatku z niemiec

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rusim~

~rusim~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 11:38:07

poszukuje firmy zajmującej się zwrotem podatku z holandii. Interesują mnie prawdziwe firmy, z doświadczeniem.. Co polecacie?

#2 izipizi

izipizi

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2013 - 14:27:43

Ja Ci polecam tax-pol, korzystam z uslug tej firmy od kilku lat i jestem zadowolony

#3 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2013 - 23:55:15

A może lepiej zrobić to samemu i nikomu nie płacić. Nie jest to aż takie trudne.

#4 ~lordinna~

~lordinna~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 23:48:08

Ja korzystałam z usług EU Service. Zwrot dosc szybko przyszedl...nie pamietam dokladnie, ale bylo to okolo 3mc

#5 ~babies~

~babies~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 22:43:51

ja z tej samej firmy, dokladnie:) Tez nie czekalam dlugo, dlatego polecam z pewnoscia

#6 ~brejki~

~brejki~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 16:09:46

ja z EUS czekalam okolo 2 mc, pozdrawiam

#7 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:59:26

Ja korzystam z firmy BHI z Padborga, biorą 6% odzyskanej kwoty

#8 ~naew3~

~naew3~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 11:21:26

Dobry kontakt jest z biurem ze strony fenixtax.pl. Przy okazji możesz sobie szybko wyliczyć ile tam pieniędzy Ci przysługuje za ostatni rok. Wiem, że pomagają też w temacie zasiłków, dodatków, jakiś rozłąkowych i tak dalej. Jest trochę pieniędzy do wyciągnięcia.

#9 ~Michas~

~Michas~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 11:22:16

polecam firme w kórej cała rodzina sie rozlicza. poki co nigdy sie na nich nie zawiodlem. Edax istnieje chyba w rzeszowie juz bardzo dlugo, a to chyba mowi samo za siebie. szybko i przede wszystkim ceny przystepne na kieszen studenta

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 12:44:15

Witam!jestem z okolic stalowej woli i szukam jakiegos biura ktore rizlicza podatet z austrii prosze o jakies namiary na uczciwe biuro

#11 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 11:08:17

witam, ja również polecam firmę EDAX, solidnie, bez problemów, wszystko można się dowiedzieć, sprawę można załatwić telefonicznie i za pośrednictwem poczty

#12 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 13:12:19

też rozliczałem sie w Edaxie w Rzeszowie, wszystko bez problemowo przebiegło, sprawie, wytłumaczyli wszystko polecam

#13 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 13:12:49

też rozliczałem sie w Edaxie w Rzeszowie, wszystko bez problemowo przebiegło, sprawie, wytłumaczyli wszystko polecam

#14 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 11:51:13

A ja polecam wam firme MAG-TAX, akurat rozliczałem się w Rzeszowie, ale z tego co się orientuję to mają oddziały w całej Polsce. Formalności zajęły kilka chwil, zwrot przyszedł szybko.

#15 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 09:00:23

Witam.Rozliczaliśmy się z żoną w ALL-TAX z siedzibą w Opolu Wioletta Pawelus .Odzyskali zwrot i dofinansowanie super cieszyliśmy się nawet nie braliśmy pod uwagę tego,że zaraz po złożeniu dokumentów biuro przestało się nami interesować wzięli co mieli i do wiedzenia.Dzwoniłem pytałem kiedy będą pieniążki ciągle ta sama odpowiedź czekać ,ten kto się sam nie interesuje (tylko mający czas wiadomo jak jest w tych czasach) może kompletnie zapomnieć że w/w go reprezentuje.Dostaliśmy pieniążki a potem podkreślam po upływie 5 mies. od zwrotu dostajemy napisane jakby to robił gimnazjalista nie jasne pismo że mamy zapłacić 800zł za inne usługi.Dzwoniłem i tłumacząc że reprezentuje swoją żone Pani rozłączyła się pieniążków tych innych nie zobaczyliśmy do dnia dzisiejszego,żona tak się denerwowała listami że zapłaciliśmy proszę być na to przygotowanych wchodząc we współpracę z tym biurem.Pozdrawiam

#16 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 07:29:34

Ludzie nigdy nie eu-service to oszuści.6 miesięcy czekałam w końcu zadzwoniłam do Finanzamtu w niemczech okazało sie ze nigdy nikt za mnie takiego rozliczenia nie zrobił.Dostałam numer tel.z centralnego systemu podatników w niemczech tam tez nikt nigdy za mnie takiego rozliczenia nie złożył.Eu-service to oszuści,zgłaszam to na Policję,uważajcie!

I co? Zgłosiłaś na policje czy okazało się, że dzwoniłaś do złego urzędu? bo coś ucichłaś

#17 KarolTomczak

KarolTomczak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 10:44:58

Ja skorzystałem z usług firmy TimeTax. Rzetelna i szybka obsługa. Po 2 miesiącach pieniądze były już na koncie. Na szczęście obyło się bez problemów :) Polecam

#18 emanuela

emanuela

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:51:56

Ja od długiego czasu rozliczenie podatku z niemiec wykonuje za pośrednictwem firmy z Polski. Bardzo odpowiada mi fakt, że nie muszę pojawiać się osobiście. Cała korespondencja odbywa się przez internet, otrzymuje niezbędne wnioski, wysyłam wszelkie dokumenty, które później są sprawdzane przez profesjonalistów. Nie miałam jeszcze sytuacji, żeby pojawił się jakiś błąd. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych