Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zwrot podatku z zagranicy

zwrot podatku z zagranicy zwrot podatku z holandii zwrot podatku z niemiec

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rusim~

~rusim~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 11:38:07

poszukuje firmy zajmującej się zwrotem podatku z holandii. Interesują mnie prawdziwe firmy, z doświadczeniem.. Co polecacie?

#2 izipizi

izipizi

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 październik 2013 - 14:27:43

Ja Ci polecam tax-pol, korzystam z uslug tej firmy od kilku lat i jestem zadowolony

#3 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2013 - 23:55:15

A może lepiej zrobić to samemu i nikomu nie płacić. Nie jest to aż takie trudne.

#4 ~lordinna~

~lordinna~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 23:48:08

Ja korzystałam z usług EU Service. Zwrot dosc szybko przyszedl...nie pamietam dokladnie, ale bylo to okolo 3mc

#5 ~babies~

~babies~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 22:43:51

ja z tej samej firmy, dokladnie:) Tez nie czekalam dlugo, dlatego polecam z pewnoscia

#6 ~brejki~

~brejki~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 16:09:46

ja z EUS czekalam okolo 2 mc, pozdrawiam

#7 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:59:26

Ja korzystam z firmy BHI z Padborga, biorą 6% odzyskanej kwoty

#8 ~naew3~

~naew3~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 11:21:26

Dobry kontakt jest z biurem ze strony fenixtax.pl. Przy okazji możesz sobie szybko wyliczyć ile tam pieniędzy Ci przysługuje za ostatni rok. Wiem, że pomagają też w temacie zasiłków, dodatków, jakiś rozłąkowych i tak dalej. Jest trochę pieniędzy do wyciągnięcia.

#9 ~Michas~

~Michas~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 11:22:16

polecam firme w kórej cała rodzina sie rozlicza. poki co nigdy sie na nich nie zawiodlem. Edax istnieje chyba w rzeszowie juz bardzo dlugo, a to chyba mowi samo za siebie. szybko i przede wszystkim ceny przystepne na kieszen studenta

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 12:44:15

Witam!jestem z okolic stalowej woli i szukam jakiegos biura ktore rizlicza podatet z austrii prosze o jakies namiary na uczciwe biuro

#11 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 11:08:17

witam, ja również polecam firmę EDAX, solidnie, bez problemów, wszystko można się dowiedzieć, sprawę można załatwić telefonicznie i za pośrednictwem poczty

#12 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 13:12:19

też rozliczałem sie w Edaxie w Rzeszowie, wszystko bez problemowo przebiegło, sprawie, wytłumaczyli wszystko polecam

#13 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 13:12:49

też rozliczałem sie w Edaxie w Rzeszowie, wszystko bez problemowo przebiegło, sprawie, wytłumaczyli wszystko polecam

#14 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 26 maj 2017 - 11:51:13

A ja polecam wam firme MAG-TAX, akurat rozliczałem się w Rzeszowie, ale z tego co się orientuję to mają oddziały w całej Polsce. Formalności zajęły kilka chwil, zwrot przyszedł szybko.

#15 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 09:00:23

Witam.Rozliczaliśmy się z żoną w ALL-TAX z siedzibą w Opolu Wioletta Pawelus .Odzyskali zwrot i dofinansowanie super cieszyliśmy się nawet nie braliśmy pod uwagę tego,że zaraz po złożeniu dokumentów biuro przestało się nami interesować wzięli co mieli i do wiedzenia.Dzwoniłem pytałem kiedy będą pieniążki ciągle ta sama odpowiedź czekać ,ten kto się sam nie interesuje (tylko mający czas wiadomo jak jest w tych czasach) może kompletnie zapomnieć że w/w go reprezentuje.Dostaliśmy pieniążki a potem podkreślam po upływie 5 mies. od zwrotu dostajemy napisane jakby to robił gimnazjalista nie jasne pismo że mamy zapłacić 800zł za inne usługi.Dzwoniłem i tłumacząc że reprezentuje swoją żone Pani rozłączyła się pieniążków tych innych nie zobaczyliśmy do dnia dzisiejszego,żona tak się denerwowała listami że zapłaciliśmy proszę być na to przygotowanych wchodząc we współpracę z tym biurem.Pozdrawiam

#16 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 07:29:34

Ludzie nigdy nie eu-service to oszuści.6 miesięcy czekałam w końcu zadzwoniłam do Finanzamtu w niemczech okazało sie ze nigdy nikt za mnie takiego rozliczenia nie zrobił.Dostałam numer tel.z centralnego systemu podatników w niemczech tam tez nikt nigdy za mnie takiego rozliczenia nie złożył.Eu-service to oszuści,zgłaszam to na Policję,uważajcie!

I co? Zgłosiłaś na policje czy okazało się, że dzwoniłaś do złego urzędu? bo coś ucichłaś

#17 KarolTomczak

KarolTomczak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 10:44:58

Ja skorzystałem z usług firmy TimeTax. Rzetelna i szybka obsługa. Po 2 miesiącach pieniądze były już na koncie. Na szczęście obyło się bez problemów :) Polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych